Promocja na zaproszneia ślubne na szkle 20%

Buteleczki z herbatą - Podziękowania dla Gości weselnych z kolekcji Topaz

Przygotowując się do zawarcia związku małżeńskiego, warto pomyśleć o drobnych upominkach dla gości weselnych, by w ten sposób podziękować im za ich obecność i wsparcie. Doskonale sprawdzi się w tej roli ślubna herbata Topaz. Aromatyczna mieszanka, zachwycająca swoim smakiem, z pewnością przypadnie do gustu zaproszonym gościom i będzie stanowić miłą pamiątkę z tego wyjątkowego dnia. Buteleczki z herbatą można wręczyć gościom osobiście lub ustawić przy nakryciach, wzbogacając w ten sposób aranżację weselnego stołu.

Buteleczki z herbatą - Podziękowania dla Gości weselnych z kolekcji Topaz

Buteleczki z herbatą - Podziękowania dla Gości weselnych z kolekcji TopazŚlubna herbata Topaz to doskonale skomponowana mieszanka herbacianego suszu o bogatym smaku i aromacie. Herbata zamknięta jest w niewielkiej szklanej buteleczce, zabezpieczonej naturalnym korkiem, dzięki czemu na długo zachowuje swoje walory. Do każdej buteleczki doczepiona jest przywieszka z atrakcyjną grafiką - mogą to być klasyczne motywy kwiatowe, np. delikatne piwonie czy romantyczne róże, jak też mniej standardowe motywy górskie. Przywieszki można dowolnie personalizować, umieszczając na nich imiona nowożeńców czy datę ślubu. Podziękowania dla gości w formie buteleczek z herbatą to doskonały wybór dla nowożeńców, którzy szukają mniej oczywistych rozwiązań. Goście z pewnością docenią ten drobny upominek, który nawet po długim czasie pozwoli im wrócić wspomnieniami do wspaniałych chwil spędzonych na weselu. Aromatyczna herbata Topaz może stanowić samodzielny upominek, można ją również zestawić ze słodyczami, np. z czekoladkami lub z miodem z tej samej kolekcji.
Kolekcja Topaz zachwyci zarówno miłośników klasycznych motywów kwiatowych, jak i amatorów górskich widoków. W jej skład wchodzą oryginalne zaproszenia ślubne oraz winietki i zawieszki na alkohol na drewnie, a także menu, numery stolików i bileciki. Nie mogło zabraknąć również szerokiej gamy podziękowań dla gości, począwszy od tradycyjnych czekoladek, poprzez herbaty i miody, na butelkach na nalewki oraz świeczkach kończąc. Wszystkie elementy występują w czterech wariantach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością można dobrać wzór idealnie pasujący do aranżacji sali, dekoracji stołu czy motywu przewodniego wesela.