Podziękowania dla gości w formie buteleczek z herbatą - Korani

Podziękowania dla gości w formie buteleczki z sypaną herbatą z kolekcji Korani to doskonały sposób na upominek dla Waszych gości. Drobna fiolka z przywieszką to zgrabna forma podziękowania, która wpasuje się w zastawę stołu weselnego, a dzięki dopasowanej kolorystycznie przywieszce stanie się również elementem dekoracyjnym. Wśród wzorów z kolekcji Korani znajdziecie nie tylko uniwersalne motywy w odcieniach zieleni i pudrowego różu, ale również kilka nietypowych kompozycji, które wprowadzą dodatkowy element dekoracji w połączeniu z pozostałymi dodatkami na stole weselnym, takimi jak m. in. winietki, zawieszki na butelki czy menu. Buteleczki z herbatą stanowią nie tylko dobrą formę symbolicznego podziękowania, ale mogą być również praktycznym przedmiotem, kiedy zabawa weselna dobiegnie już końca, ponieważ w fiolce po herbatce przechowywać można również inne produkty.

Podziękowania dla gości KoraniPodziękowania dla gości herbaty korani

W naszej ofercie papeterii ślubnej znajdziecie wiele możliwości jeśli chodzi o wykonanie oraz motywy graficzne zaproszeń oraz dodatków ślubnych, a dodatkowo nieustannie poszerzamy ją o dodatkowe kolekcje, aby każda para młoda znalazła coś, co spełni wszelkie oczekiwania oraz wpasuje się doskonale w styl ślubu, który planują. Do każdej z kolekcji oferujemy pełną gamę produktów, dzięki którym dopasujecie wszystkie niezbędne elementy do odpowiedniego wzoru, który skomponuje się z pozostałymi dekoracjami na Waszym weselu. Wśród produktów z nowej kolekcji Korani znajdziecie spory wybór podziękowań dla gości, co sprawi, że niezależnie od upodobań oraz stylistyki ślubu znajdziecie coś odpowiedniego, co stanowiło będzie piękną pamiątkę dla Waszych bliskich. Są to różnego rodzaju słodycze, zapachowe świeczki, butelki na domową nalewkę czy nasionka do samodzielnego zasadzenia dla gości.


Jednym z najpopularniejszych form podziękowania dla gości stały się małe buteleczki z sypaną herbatą, jest to niezwykle elegancki drobiazg, który sprawi przyjemność każdemu z obdarowanych osób. Możliwość dopasowania przywieszki do dowolnego wzoru zaproszenia sprawia, że upominki staną się również częścią dekoracji na weselnym stole, a dzięki temu, że są one dosyć delikatnym i drobnym elementem, nie zaćmią pozostałych elementów wystroju ślubu. Nadruk indywidualnego tekstu na przywieszce pozwoli na bardziej osobiste podejście do kwestii upominków dla gości, nie będzie to jedynie mało znaczący prezent, ale doskonała pamiątka z Waszego ślubu.
Starannie dobrane kompozycje kwiatowe na każdym z elementów dodatków ślubnych z kolekcji Korani sprawi, że z łatwością wpasujecie je w wykorzystane na weselu kwiaty. Wśród grafik znajdziecie takie, które będą bardziej uniwersalne, w odcieniach zieleni czy delikatnego różu, ale również coś dla tych bardziej odważnych, w kolorach bordo, fioletu czy intensywnego różu. Jeśli nie znajdziecie wśród prezentowanych wzorów nic, co odpowiadałoby Waszym gustom, wykonujemy również wzory indywidualne, dzięki czemu dekoracje dopasujecie nawet w najmniejszym detalu, skontaktuj się z nami, a na pewno razem stworzymy idealną kompozycję na Waszą uroczystość. Dodatkowym elementem ozdobnym do podziękowań dla gości w formie buteleczek z herbatą są wstążki, której kolor wybrać możecie zależnie od upodobań czy koloru przewodniego wesela.