Podziękowania dla gości w formie nasion z kolekcji Korani

Jeśli szukacie oryginalnego sposobu na podziękowanie Waszym gościom za przybycie na tak ważną uroczystość jaką jest ślub, torebeczki z nasionami niezapominajek to doskonałe rozwiązanie dla Was. Torebeczki wykonane z trwałego, grubego papieru z nadrukiem w motywie przewodnim wesela sprawią, że będzie to efektowny podarunek, który współgrał będzie z pozostałymi elementami wystroju oraz dodatkami na stole weselnym z kolekcji Korani. Umożliwiamy również nadrukowanie dowolnej personalizacji na torebeczce, aby podziękowanie było jeszcze bardziej personalne oraz stanowiło piękną pamiątkę dla Waszych gości. Nasionka niezapominajek to nie tylko pamiątka, którą Wasi bliscy cieszyć się mogą przez kilka chwil, ale efekt kwitnących kwiatów po zasadzeniu nasion będzie wspomnieniem ślubu przez długi, długi czas, dzięki czemu małe torebeczki z nasionami to bardzo dobry wybór spośród wielu pozostałych form podziękowań dla gości.

Podziękowania dla gości w formie nasion z kolekcji Korani

Podziękowania dla gości w formie nasion z kolekcji KoraniSpośród szerokiej oferty upominków i podziękowań dla gości, jednym z najbardziej oryginalnych oraz trwałych pamiątek z Waszej uroczystości z pewnością będą torebeczki z nasionami niezapominajki. Torebeczki z nasionami po zasadzeniu kwiatów staną się symbolem kwitnącej miłości, którą Wasi goście będą mogli pielęgnować oraz obserwować jak rośnie, a kwiaty niezapominajki będą doskonałą „przypominajką” o pięknych chwilach, jakimi zaproszeni goście byli świadkami na uroczystości oraz weselu. Dzięki opakowaniu z trwałego, grubego papieru oraz nadrukiem motywu z kolekcji Korani podziękowania dla gości w formie torebeczek z nasionkami poza swoją praktyczną funkcją będą również kolejnym elementem dekoracji na stole weselnym, zwłaszcza, jeśli planujecie dopasowanie wszystkich dodatków papeterii ślubnej z tego samego wzoru, dzięki czemu całość stanowiła będzie spójną całość. Motywy z kolekcji Korani to starannie dobrane kwiatowe kompozycje w różnorodnych kolorach po to, aby każda z par młodych miała możliwość dopasowania wzoru do wystroju oraz bukietów, które wykorzystane będą na ślubie oraz weselu. Wzory skomponowane są z pastelowych kwiatów w różowym odcieniu, delikatnej zieleni, bieli czy bardziej zdecydowanych kolorach fioletu, bordo czy butelkowej zieleni. Produkty z papeterii kolekcji Korani nadrukowane zostały z subtelnym tłem w kolorze ecru lub brzoskwiniowym, który nadaje im delikatności i elegancji.
Jeśli podziękowania dla gości w formie torebeczek z nasionkami nie przemawiają do Was, w naszej nieustannie poszerzającej się ofercie znajdziecie wiele alternatywnych form upominków ślubnych, wiele opcji słodyczy, takich jak czekoladki, słoiczki z miodem, pudełeczka z cukierkami czy lizaki, ale również coś trwalszego jak świeczki w okrągłej puszce lub słoiku, butelki z domową nalewką czy fiolki z herbatą. Wszystkie te produkty przygotowane mogą być według jednego wzoru kolekcji, co pozwala na dowolne dobieranie niezbędnych dodatków bez obaw, że całość nie będzie ze sobą współgrała. Wybierając zaproszenia z naszej oferty możecie być pewni, że zapewnimy możliwość dopasowania pełnego zestawu przydatnych produktów spośród papeterii ślubnej według jednego modelu, który wpasuje się w planowany wystrój Waszego wesela, dzięki czemu wybrać możecie najpierw model zaproszenia, a na ich podstawie dopasujemy dodatki, które dopasowane będą do niego idealnie.