Okrągłe Świeczki z kolekcji Bakarto - Podziękowania dla Gości

Ślub i wesele to poważne wyzwanie organizacyjne dla młodej pary i ich rodzin. Należy zaprojektować, zamówić, wydrukować, napisać i dostarczyć do gości zaproszenia ślubne, pomyśleć o winietkach na stoły weselne i jako forma bilecika do weselnych podarunków dla gości. To jednak nie koniec przygotowań. Warto zadbać także o formę podziękowania dla gości za przybycie na ślub i wesele. Można to wyrazić na różne sposoby. Jednym z nich są świeczki ślubne, które można dołączyć do większego podarunku (np. ciastek i słodkości), ale można również takie świeczki wręczać gościom w formie pojedynczego podarunku, takiej małej drobnostki od pary młodej. Okrągłe świeczki, zamknięte w gustownym małym metalowym pudełeczku, o zapachu kwiatowym, z przepiękną grafiką i napisami, np. Magdalena i Krzysztof – dziękujemy, że byliście z nami! to wspaniała forma wyrażenia swoich uczuć wobec przybyłych na ślub i wesele gości. Na pewno taka świeczka zostanie w domach gości na dłużej i będzie im przypominała o szczególnym wydarzeniu w życiu młodożeńców

Okrągłe Świeczki z kolekcji Bakarto - Podziękowania dla Gości

Okrągłe Świeczki z kolekcji Bakarto - Podziękowania dla GościŚwieczki ślubne z kolekcji Bekarto mogą Państwo zamówić w różnych kolorach, z etykietą granatową, różową, burgundową i zieloną. Wszystkie etykiety opatrzone są złotymi kropeczkami i mają dodatek bieli przełamującej się z kolorem wiodącym. Świeczki są o zapachu kwiatowym, bardzo przyjemnym i nastrojowym. Wysokość świeczek 3 cm, a średnica – 7 cm. Wszystkie etykiety są personalizowane i naklejone na puszce ze świeczką. Można złożyć zamówienie na dowolny napis (najczęściej są to imiona pary młodej). Kolor czcionki dobierzemy stosownie do Państwa oczekiwań. Minimalna ilość okrągłych świeczek to 20 szt., górna granica jest otwarta. Bardzo szybko realizujemy wszystkie zamówienia, w tydzień, maksymalnie 10 dni roboczych.

Świeczki ślubne z kolekcji Bekarto to bardzo stylowa i gustowna forma podziękowania dla gości za uczestnictwo w ślubie i weselu. Świeczki robią duże wrażenie. Wręczenie takiego podarunku gościom z pewnością zrobi na nich duże wrażenie i na długo pozostanie w pamięci. Świeczki Bekarto można podarować gościom jako pojedynczy prezent, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby dołączyć je do ciasta, słodkości czy innych drobnych paczuszek. Zapraszamy do skorzystania z oferty świeczek ślubnych Bekarto oraz złożenia zamówienia.