Podziękowania dla gości - okrągłe świeczki z kolekcji Korani

Jednym z drobiazgów, które stanowić będą doskonałą formę podziękowania dla gości weselnychświeczki z kolekcji Korani. Ręcznie wylewane w eleganckiej, zgrabnej puszce z personalizowaną naklejką świeczki zapachowe zachwycą Waszych bliskich oraz zapewnią im przyjemne chwile w domowym zaciszu będąc jednocześnie pamiątką po uroczystości, w której mieli szansę uczestniczyć. Świeczki przygotowane mogą być z dowolnym tekstem na etykiecie, co zapewnia możliwość personalizacji podziękowań nie tylko w kwestii wzoru czy kolekcji, tak, aby dopasowane były do pozostałych dekoracji weselnych, ale również z osobistym akcentem od pary młodej.

Podziękowania dla gości – okrągłe świeczki z kolekcji Koranipodziękowania dla gości - okrągłe świeczki z kolekcji Korani

Podziękowania dla gości weselnych to już tradycja, przez co oferta różnorodnych upominków nieustannie rozszerza się. Wśród niezwykle bogatego wyboru upominków dla gości weselnych znajdziecie wyjątkowo eleganckie, wykonane z najwyższej jakości materiałów świeczki, które zachwycą Waszych gości weselnych oraz stanowić będą dla nich doskonałą pamiątkę. Podziękowania te są ręcznie wylewane z zapachowego wosku o aromacie kwiatowym, na wieczku metalowego opakowania naklejoną mają etykietę wraz z personalizowanym tekstem oraz dopasowanym do danej kolekcji wzorem graficznym. Zapachowe świeczki z kolekcji Korani przygotowane zostały z dbałością o najmniejszy detal, a przygotowane grafiki kwiatowe współgrają odpowiednio z pozostałymi elementami papeterii ślubnej, dzięki czemu zamawiając cały zestaw niezbędnych produktów papeterii możecie być pewni, że tworzyć będą one spójną całość na stole weselnym, co za tym idzie staną się również doskonałym uzupełnieniem dekoracji weselnych, nawiązując do kompozycji kwiatowych wykorzystanych w wystroju.
Kolekcja papeterii ślubnej Korani to starannie dobrane kompozycje kwiatowe, które dzięki swojej różnorodności wpasują się w dowolną uroczystość, niezależnie od tego, czy jest ona organizowana w kolorach uniwersalnych i delikatnych, takich jak pudrowy róż, biel, delikatna zieleń czy w bardziej zdecydowanych barwach jak bordo, fiolet czy butelkowa zieleń. Wzory oraz produkty z kolekcji Korani odpowiednie są zarówno na uroczystości niezwykle eleganckie, jak i bardziej swojskie w stylu rustykalnym czy boho.
Wśród podziękowań dla gości weselnych poza świeczkami znajdziecie również inne opcje upominków, w formie słodyczy, jak na przykład czekoladki, lizaki, pudełeczka z cukierkami, słoiczki z miodem czy krówki, ale również inne produkty, takie jak butelki na domową nalewkę, buteleczki z herbatą czy torebeczki z nasionami niezapominajek. Produkty te staną się nie tylko miłym upominkiem dla przybyłych gości, ale dzięki dopasowaniu motywów graficznych z danej kolekcji staną się również częścią dekoracji stołu. Możliwość spersonalizowania etykiety czy przywieszki na podziękowaniach daje Wam możliwość jeszcze większej personalizacji dodatków ślubnych, na których umieścić możecie osobisty cytat czy coś specyficznego, co przypominało będzie obdarowanej osobie o Waszym ślubie w oryginalny sposób. Poza podziękowaniami dla gości, przydatnymi elementami papeterii będą również winietki, które pomagają w odnalezieniu odpowiedniego miejsca przez gości, zawieszki na butelki, dzięki którym spersonalizujecie oraz ozdobicie dowolny alkohol czy menu, które pozwoli na zapoznanie się z oferowanymi daniami na weselu.