Ślubne Świeczki okrągłe - Podziękowania dla Gości z kolekcji Delize

Każdy ślub i wesele powoduje zamieszanie organizacyjne w życiu pary młodej i rodzin. Aby tego uniknąć, trzeba dużo wcześniej pomyśleć o zaproszeniach ślubnych, o winietkach, które znajdą się na weselnych stołach i ozdobią weselne pudełeczka np. z ciastem i herbatkami. W takim pudełeczku, które jest formą podziękowania dla gości, można umieścić także świeczki ślubne, które są doskonałą formą wyrażenia uczuć młodych wobec przybyłych gości na uroczystość ślubu i wesele. Taki świeczki to również wzruszająca i estetyczna forma wyrazu. Świeczka umieszczona jest w metalowym pudełeczku, pięknie i gustownie ozdobionym kolorową kwiatową grafiką i napisami. Mogą to być imiona nowożeńców, np. Anna i Piotr. Dziękujemy, ale można również zażyczyć sobie inny napis, który odpowiada Państwa oczekiwaniom. Świeczki ślubne wręczona gościom opuszczającym przyjęcie weselne na pewno zrobią na nich duże wrażenie i zostaną potraktowane jako świetny prezent od pary młodej. Taki podarunek to doskonała pamiątka ze ślubu i wesela. Na pewno pozostanie w domach na dłużej i będzie swoją obecnością przypominał radosne chwile.

Ślubne Świeczki okrągłe - Podziękowania dla Gości z kolekcji Delize

Ślubne Świeczki okrągłe - Podziękowania dla Gości z kolekcji DelizeŚwieczki ślubne z kolekcji Delize dostępne są w różnych tonacjach kolorystycznych i graficznych – leśna etykieta opatrzona grafiką jeleni, etykieta z dwiema czerwonymi różami i subtelnymi zielonymi gałązkami oraz białymi kwiatuszami, delikatny różowy bukiet z zielonymi i brązowymi listkami oraz etykieta z różami, gałązkami eukaliptusa oraz domieszką drobnych białych kwiatów. Wszystkie świeczki ślubne z kolekcji Delize posiadają zapach kwiatowy, co idealnie komponuje się z etykietą naklejoną na blaszanym pudełeczku. Umieszczamy na nim zazwyczaj napis „Dziękujemy!” oraz imiona młodożeńców wraz z datą ślubu i wesela. Można zamówić każdą ilość świeczek, jednak nie mniejszą niż 20 sztuk.

Świeczki ślubne z kolekcji Delize to bardzo wdzięczna, urocza i wzruszająca forma podziękowania dla gości za udział w ślubie i przyjęciu weselnym. Podarowanie świeczek ślubnych z pewnością będzie odebrane jako pomysłowa i interesująca forma podziękowania, która pozostanie w pamięci. Świeczki można wręczyć jako samodzielny prezent. Można je również dołączyć do pudełeczka z ciastem, herbatkami lub innymi przedmiotami. Kolekcja świeczek Delize to jedna z wielu dostępnych w naszej ofercie. Tym, co ją wyróżnia, to obecność kwiatów zarówno pod postacią zapachów, jak i kolorowych grafik na pudełeczku.