Ślubne Świeczki okrągłe - Podziękowania dla Gości - Verte

Organizacja ślubu i wesela to poważne wyzwanie nie tylko dla młodej pary, ale także dla osób, wraz z którymi przygotowują uroczystość weselną. Obok standardowych zaproszeń ślubnych i winietek, które mogą być wykorzystane na różne sposoby (do oznaczenia miejsc przy stole weselnym, jak i stanowić formę bilecika przypiętego do pożegnalnego podarunku dla gości) warto pomyśleć o formie podziękowania dla gości. Tradycyjnie opuszczającym wesele gościom wręcza się małe pudełeczko z ciastem, czasem z winietką. Podziękowania dla gości mogą mieć także bardziej rozbudowaną formę. Poza ciastem i słodkościami można na pożegnanie wręczyć im okrągłe świeczki ślubne, kolorowe i pachnące, w metalowym pudełeczku z napisem, np. Ewa i Adam, dziękujemy! To bardzo subtelna i gustowna forma podziękowania. Taka świeczka umieszczona w pudełeczku będzie przypominała gościom o wyjątkowym zdarzeniu, w jakim uczestniczyli.

Ślubne Świeczki okrągłe - Podziękowania dla Gości - Verte

Ślubne Świeczki okrągłe - Podziękowania dla Gości - VerteŚwieczki ślubne z kolekcji Verte o zapachu kwiatowym dostępne są w trzech kolorach. Pierwszy to bordowa akwarelowa grafika, druga różowa, a trzecia granatowa – wszystkie opatrzone złotym napisem. Zestawienie tych kolorów jest wyraziste, co na pewno zwróci uwagę gości i będzie się podobało. Świeczka bordowa posiada wysokość 3 cm, a dwie pozostałe – 10 cm. Średnica świeczek to 7 cm. Etykiety na świeczkach są personalizowane, wykonujemy stosowne napisy na Państwa życzenie. Grafika i napisy są naklejone na metalowej puszce ze złotą albo białą zakrętką. Możecie Państwo zamówić każdą ilość świeczek (nie mniej jednak niż 20 szt.). Zamówienie realizujemy bardzo szybko, od 7 do 10 dni roboczych.

Świeczki ślubne z kolekcji Verte to doskonała forma wyrażenia podziękowania dla gości. Zapach kwiatów, płaska metalowa puszka, kolorowa grafika i złocone napisy nadają świeczce szczególnego charakteru. To doskonały podarunek od pary młodej dla gości. Taką świeczkę można wręczyć samodzielnie, ale można też dodać ją do większego podarunku pożegnalnego dla gości weselnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą świeczek ślubnych i złożenia zamówienia.