Ślubne Świeczki okrągłe z kolekcji Sand - podziękowania dla Gości Weselych

Gustowne upominki dla weselnych gości, jakie wręczamy po zakończonej uroczystości, to nie tylko wyraz podziękowania w dobrym stylu, ale docelowa także pamiątka, która będzie przypominać bliskim osobom o tym wyjątkowym dniu. Wybór nie jest oczywisty; powinien to być bowiem drobiazg, który przypadnie do serca każdemu, kto zaszczycił nas swoją obecnością na weselu. Jeśli szukamy oryginalnego i stylowego prezentu dla swoich gości weselnych, takim wyborem będą z pewnością świeczki ślubne typu glamour.

Ślubne Świeczki okrągłe z kolekcji Sand - podziękowania dla Gości Weselych

Ślubne Świeczki okrągłe z kolekcji Sand - podziękowania dla Gości WeselychWedług słów znanej amerykańskiej pisarki „najpiękniejszych rzeczy na świecie nie można ani zobaczyć, ani dotknąć. Trzeba je poczuć sercem.” Tak samo rzecz ma się z przedmiotami, jakimi obdarowujemy bliskie nam osoby. Podziękowania dla gości weselnych w postaci eleganckiej świeczki to nie tylko elegancka i efektowna dekoracja, ale także oznaka naszych uczuć, a przypominać o tym będzie upajający i unoszący się długo w powietrzu aromat podarowanych świeczek zapachowych.

Świeczki ślubne Sand są niepowtarzalnym upominkiem dla najbardziej wymagających gości. Zostały zaprojektowane specjalnie po to, aby zadowolić wszystkie gusta dzięki różnorodności wykonania. Każda ze świeczek posiada niepowtarzalny zapach kwiatowy, a jej charakterystyczne cechy to:

  • spersonalizowana etykietka z podziękowaniami dla gości – każda świeczka jest ukryta w metalowym opakowaniu, którego wieczko wieńczą słowa podziękowania oraz imiona nowożeńców wraz z datą ślubu
  • pozłacany napis – złoty kolor i finezyjny kształt czcionki użytej do słów podziękowań to kwintesencja stylu glamour, które idealnie wpasują się w motyw przewodni każdego wesela
  • metalowa puszka – ta oprawa świeczki jest wyjątkowo poręczna i trwała. Wieczko puszki można wybrać w dowolnym kolorze dobranym pod naszych gości: może być na przykład sielankowy błękit, klasyczna, stylowa czerń czy też morska, szmaragdowa zieleń.

Każdy z gości będzie mógł swój upominek umieścić w takim miejscu w domu, że będzie przypominał mu o beztroskich chwilach spędzonych podczas weselnej zabawy. Zapach zapalonej świecy z kolei pozwoli się zrelaksować, a także w symboliczny sposób będzie reprezentował wieczny płomień miłości.