Ślubne Świeczki okrągłe - podziękowania dla gości weselnych z kolekcji Topaz

Podziękowania dla gości to coś, bez czego większość Par Młodych nie wyobraża sobie wesela. W wyrazie wdzięczności za otrzymane prezenty, obecność w tak ważnej dla nas uroczystości oraz dzieleniu z nami wielu uczuć, chcemy odwdzięczyć się każdemu Gościowi z osobna. Bardzo często wybieramy różnego rodzaju słodkości lub drobne upominki takie jak pachnące świeczki ślubne.

Ślubne Świeczki okrągłe - podziękowania dla gości weselnych z kolekcji Topaz

Ślubne Świeczki okrągłe - podziękowania dla gości weselnych z kolekcji TopazPięknie pachnące okrągłe świeczki ślubne w eleganckim pudełeczku to doskonały sposób na wyrażenie podziękowań bliskim za celebrowanie z nami jednego z najważniejszych dni w naszym życiu. Jest to bez wątpienia oryginalna propozycja, która na długo zapadnie w pamięć naszych Gości - mały element zaskoczenia wyróżniający się na tle innych produktów. Etykiety z wybraną przez nas grafiką oraz tekstem będą niezapomnianym upominkiem dla każdego Gościa. Pachnąca świeczka sprawi każdemu uczestnikowi wydarzenia miłą niespodziankę. Dodatkowym zaskoczeniem będzie personalizowane wieko pudełka, w którym zamknięty jest aromatyczny podarunek. Świeczki w eleganckim i gustownym zamykanym opakowaniu będą nie tylko doskonałym upominkiem, ale i dekoracją w każdym mieszkaniu. Spośród dostępnych świeczek w naszym sklepie, każdy znajdzie coś dla siebie. Świeczki doskonale wpisują się także w ideę less waste. Tworzone są one bowiem z wosków naturalnego pochodzenia - właśnie dlatego nie są szkodliwe ani dla nas, ani dla naszych Gości ani dla naszej planety. Podczas ich spalania, nie uwalniają się żadne toksyczne substancje. Bez problemu możemy obdarować nimi zatem kobiety w ciąży czy dzieci. Będą także idealne dla osób wrażliwych - nie powodują bowiem bólu głowy. Wybieraj spośród wielu motywów, m.in. górskich oraz kwiatowych i postaw na upominki dopasowane do Twojego indywidualnego stylu wesela!

Prezenty dla gości to nie wszystko, co znajdziesz w naszej ofercie. Zapraszamy także do zapoznania się z innymi kategoriami - nasza oferta jest niezwykle szeroka! Wybieraj spośród zaproszeń ślubnych, menu, winietek czy pudełek na ciasto.