Podziękowania dla gości w formie pudełeczek na słodkości z kolekcji Z Koronką

Elegancki sposób na podziękowanie gościom za przybycie to wręczenie skromnego upominku w efektownej oprawie. Pudełeczka ślubne z kolekcji Z koronką to synonim szyku i modnego stylu glamour, dzięki któremu oprawa każdego przyjęcia nabierze wyszukanego smaku. Seria jest jednocześnie delikatna i zjawiskowa. Łączy wyjątkowy motyw dekoracyjny z błyszczącą w świetle cyrkonią oraz skromny z pozoru materiał, jakim jest papier z efektem lnu. Całość wygląda więc romantycznie i nie obciąża aranżacji.

Podziękowania dla gości w formie pudełeczek na słodkości z kolekcji Z KoronkąPodziękowania dla gości w formie pudełeczek na słodkości z kolekcji Z Koronką

Podziękowania dla gości to miły gest, który każdemu przybyłemu na przyjęcie sprawia dużą przyjemność. Wybierając pudełeczka ślubne, Para Młoda ma wiele możliwości w zakresie doboru odpowiedniego upominku. W takim opakowaniu świetnie zaprezentują się zarówno słodycze, jak i wszelkie inne popularne prezenty dla gości. Ponieważ ozdobne pudełka stanowią część weselnej oprawy, warto dobierać je zgodnie z obranym już stylem aranżacji. Kolekcja Z koronką dedykowana jest przyjęciom o charakterze romantycznym, glamour oraz klasycznym. Charakteryzuje ją wykorzystanie szykownych dodatków, takich jak ornamenty, koronka i lśniąca cyrkonia, które prezentują się niezwykle zjawiskowo na tle subtelnej, lnianej faktury wysokiej jakości papieru. Kolorystyka serii jest natomiast bardzo stonowana. Każe pudełeczko ślubne utrzymane zostało w odcieniu jednej barwy, a sama paleta dostępnych kolorów jest na tyle bogata, że każdy znajdzie w niej wariant odpowiedni dla swojej aranżacji. Pudełeczka i zaproszenia ślubne Z koronką są również uniwersalne ze względu na możliwość wykorzystania ich o każdej porze roku. Brak motywów kwiatowych okazuje się w tym przypadku bardzo korzystny, natomiast same pudełeczka ślubne pięknie prezentują się w towarzystwie żywych bukietów, które łatwo jest dopasować kolorystycznie do grafiki papeterii. Kolekcja Z koronką może zostać zmodyfikowana pod kątem umieszczonego na niej kamienia dekoracyjnego. Z kolei to, co zostanie włożone do pudełeczka ślubnego, zależy już jedynie od wyobraźni Młodej Pary.