Podziękowania dla gości w formie pudełeczek na słodkości z kolekcji Księżycowa Noc

Niebanalna papeteria ślubna, wyróżniająca się pośród wielu innych wzorów - to z całą pewnością można powiedzieć o Kolekcji Księżycowa Noc. Niezwykłe połączenie ciemnego nieba ze złoconymi elementami tworzy efekt niezwykle elegancki. Podziękowania dla gości z kolekcji Księżycowa Noc idealnie sprawdzą się w roli podziękowań dla Gości Weselnych, a zarazem będą doskonałym uzupełnieniem dekoracji weselnej w eleganckim stylu. Z całą pewnością będą pamiątką dla Gości tej ważnej uroczystości.

Podziękowania dla gości w formie pudełeczek na słodkości z kolekcji Księżycowa Noc

Ślubne Pudełeczka z kolekcji Księżycowa Noc - Podzięowania dla GościPudełeczka ślubne oraz inne elementy papeterii z kolekcji Księżycowa Noc to piękne połączenie ciemnych barw wraz ze złotymi elementami przywodzące na myśl rozgwieżdżone nocne niebo, co sprawia eleganckie, a zarazem romantyczne połączenie, które zachwyci najbardziej wymagające gusta. Jest to idealna kolekcja dla par chcących wyróżnić się pośród popularnych jasnych i pastelowych dekoracji weselnych. Pudełeczka ślubne są bardzo często wybierane na wesela, ponieważ stanowią podziękowanie dla przybyłych na uroczystość Gości Weselnych. Jednak dzięki niebanalnej kolorystyce doskonale sprawdzą się w roli podziękowań również na inne okazje, jak np. Komunia Święta, urodziny czy Chrzest Święty. Obecność tych niezwykłych pudełeczek przy nakryciach gości jest świetnym uzupełnieniem dekoracji stołu.

Pudełeczka jak i cała kolekcja papeterii Księżycowa Noc wykonana jest z najwyższej jakości gładkiego papieru satynowego w białym kolorze. Pudełeczka są w pełni personalizowane, dzięki czemu można dodać np. imiona Pary Młodej lub datę uroczystości, a dodatkowo wybrać dowolną czcionkę spośród wielu propozycji w naszej ofercie. 

Aby zachować spójność dekoracji warto przyjrzeć się także pozostałym elementom z Kolekcji, jak np. zaproszenia ślubne, winietki, pudełka na ciasto czy zawieszki na butelki. Dobór całej papeterii z jednej kolekcji pozwoli na utrzymanie dekoracji w jednym stylu. Decydując się na produkty z serii Księżycowa Noc otrzymujesz najwyższą jakością produktów, które oczarują Ciebie jak i Twoich Gości.