Nowość - podziękowaniaPromocja na Zaproszenia Ślubne -20%

Pudełeczka z kolekcji Soft - Podziękowania dla Gości ślubnych

Podziękowanie za przybycie na uroczystość ślubną i wesele może mieć różną formę. Nasza firma oferuje klientom jedynie nowatorskie rozwiązania, które z pewnością przypadną do gustu każdemu! Jednym z wielu pomysłów na to, jak podziękować swoim gościom, jest wręczenie im drobiazgu, który będzie stanowił doskonałą pamiątkę po takim ważnym dniu. Doskonałym rozwiązaniem są na przykład pudełeczka typu soft z odpowiednią dedykacją.

Pudełeczka z kolekcji Soft - Podziękowania dla Gości ślubnych

Pudełeczka z kolekcji Soft - Podziękowania dla Gości ślubnychProponowane przez nas podziękowania dla gości wyróżniają się niezwykle estetycznym wzorem, a także wysoką praktycznością. Pudełeczka ślubne soft mają niewielki rozmiar, ale z powodzeniem zmieszczą się w nich trzy karmelki o smaku migdałowo-wiśniowym. Takimi słodkościami z pewnością zadowoli się każdy łasuch! Oczywiście taki przedmiot jest w pełni personalizowany - można zatem swobodnie umieszczać na nim dowolne informacje oraz wybraną przez klienta indywidualnie grafikę. Zazwyczaj nadrukowuje się na wieczku datę przyjęcia ślubnego oraz imię i nazwisko osoby, której wręcza się upominek. Dedykacja jest jednak dowolna, a nasi pracownicy wychodzą naprzeciw potrzebom każdego klienta i są w stanie umieścić na prezencie praktycznie wszystko. 

Pudełka produkowane przez naszą firmę odznaczają się również wysoką jakością. Nie ma zatem potrzeby pozbywania się pudełka już po zjedzeniu słodkiej niespodzianki. Taki prezent może bowiem służyć dalej - na przykład jako ozdoba! Proponowane przez nas pudełka są bowiem na tyle eleganckie i estetyczne, że z powodzeniem sprawdzą się jako element dekoracyjny. Można w nim również przechowywać biżuterię bądź inne ważne przedmioty o małym rozmiarze. Nasza oferta ślubnych akcesoriów jest bardzo szeroka, zatem każdy na pewno znajdzie w niej coś dla siebie! Warto zwrócić również uwagę na zaproszenia ślubne. Opisywane pudełko może być również wręczane razem z zaproszeniem - każdy potencjalny gość weselny z pewnością doceni taki gest! Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z całą naszą ofertą, która gwarantuje znalezienie najbardziej odpowiednich przedmiotów!