Czekoladki Ślubne jako Podziękowania dla gości z kolekcji Emerald

Czekoladki z kolekcji Emerald dzięki eleganckiej owijce w minimalistycznym stylu idealnie sprawdzą się na ślubach w wystroju w stylu glamour czy nowocześnie eleganckim z elementami złota. Mleczne czekoladki wykonywane są indywidualnie na zamówienie, dzięki czemu są one w pełni spersonalizowane i niepowtarzalne, przez co stanowią wyjątkowe podziękowanie dla waszych gości. Czekoladki z kolekcji Emerald mają wygodną, niewielką formę, która pozwoli na dopasowanie ich z łatwością do zastawy stołu weselnego, nie zaćmiewając pozostałych elementów dekoracji wesela.

Czekoladki ślubne – podziękowania dla gości z kolekcji Emerald 

Czekoladki ślubne jako podziękowania dla gości z kolekcji EmeraldŚlub to jeden z najważniejszych dniu w życiu pary młodej, chcemy więc, aby uczestniczyli w nim rodzina i przyjaciele, w ramach wdzięczności za uczestnictwo w tak ważnym wydarzeniu, poza werbalnym podziękowaniem tradycją stało się już obdarowanie gości weselnych drobnym upominkiem, który stanowić będzie symboliczne podziękowanie za przybycie. Najczęściej wybieranym i najwygodniejszym podziękowaniem są różnego rodzaju słodycze, jednym z nich są mleczne czekoladki, bo kto nie lubi czasem skosztować dobrej czekolady! Czekoladki z kolekcji Emerald przygotowane w ozdobnej, spersonalizowanej owijce poza swoją praktyczną funkcją, będą również dodatkowym elementem ozdobnym weselnego stołu, a nadruk indywidualnego tekstu na czekoladce sprawi, że podziękowanie będzie niepowtarzalne. 

Kolekcja papeterii ślubnej Emerald 

Zaproszenia ślubne i dodatki z kolekcji Emerald to bardzo nowoczesna papeteria z elementami złota, która sprawdzi się zarówno na weselu o bardziej minimalistycznym wystroju jak i na ślubie organizowanym w stylu glamour. Uniwersalne, proste motywy z łatwością wpasują się w wiele różnorodnych styli, papeteria ślubna Emerald wykonana została z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu mimo swojej prostoty z pewnością zachwyci wszystkich weselnych gości. Dla zapewnienia spójności pomiędzy elementami papeteryjnymi, stworzyliśmy pełną gamę różnych, praktycznych dodatków, które pomogą w organizacji oraz przystrojeniu weselnego stołu, od drobnych elementów jak winietki z imionami, menu, ozdoby na butelki w formie zawieszek czy naklejek po różnego rodzaju podziękowania dla gości czy księgę pamiątkową. Dopasowanie wszystkich tych elementów według jednego wzoru sprawi wszystko pięknie będzie ze sobą współgrać, a wystrój dopracowany będzie w najmniejszym detalu. 

Jakie inne podziękowania dla gości?

Poza mlecznymi czekoladkami, w naszej ofercie znajdziecie różnego rodzaju upominki dla gości w ramach podziękowań, wśród słodkości są to między innymi małe słoiczki z miodem naturalnym czy pudełka na ciasto, które uzupełnić możecie weselnym tortem lub innymi, wybranymi słodkościami. Poza słodyczami oferujemy również upominki takie jak herbatki w eleganckiej, szklanej fiolce czy butelki na nalewki, które uzupełnić możecie domowymi wyrobami, tworząc w stu procentach indywidualne upominki czy zapachowe świeczki, które wykonujemy w szklanych słoiczkach lub metalowych puszkach, zapewniając Waszym bliskim relaksujące chwile w otoczeniu pięknego, kwiatowego aromatu.