Czekoladki Ślubne - Podziękowania dla gości z kolekcji Delize

Podziękowania dla gości w formie małych, wygodnych czekoladek z kolekcji Delize to praktyczny upominek, dzięki któremu podziękujecie Waszym bliskim za uczestniczenie w tym ważnym dla Was dniu. Mleczne czekoladki Delize to idealny wybór w ramach symboliczne upominku, bo kto nie przepada za pyszną czekoladą? Wykonane w ozdobnej owijce na zamówienie, która nawiązuje do ślubnego stylu boho z elementami kwiatowymi sprawi, że czekoladki wpiszą się w pozostałe dekoracje stołu, zwłaszcza jeśli dodatki weselne wykonane będą według tej samej kolekcji, tworząc spójną całość. 

Czekoladki ślubne – podziękowania dla gości z kolekcji Delize 

Czekoladki ślubne podziękowania dla gości DelizeTradycyjnym już elementem wesela stały się symboliczne upominki dla gości w ramach podziękowania za przybycie oraz uczestniczenie w tak ważnym dla pary młodej dniu, jakim jest ślub. Podziękowania dla gości nie muszą być drogimi prezentami, dlatego bardzo popularną forma upominku są słodycze, dlatego w naszej ofercie znajdziecie między innymi pyszne, mleczne czekoladki z kolekcji Delize, które sprawdzą się idealnie w tej roli. Czekoladki przygotowane zostały specjalnie z myślą o weselnych podziękowaniach, w wygodnej, niewielkiej formie oraz spersonalizowanej, ozdobnej owijce, dzięki czemu pięknie wpiszą się w pozostałe elementy dekoracji. Jeśli dopasujecie wzór papeterii ślubnej do planowanych dekoracji, dodatki staną się również dodatkową ozdobą wesela. 

Kolekcja papeterii ślubnej Delize 

Modele zaproszeń oraz dodatków z kolekcji Delize stworzone zostały z myślą o ślubach organizowanych w rustykalnym, swojskim stylu z elementami ekologicznymi, mimo tego kolekcja ta wykonana jest w formacie nawiązującym do najnowszych trendów. Zaproszenia drukowane na pojedynczej karcie z dodatkowym elementem małego bilecika przyczepionego ozdobnym spinaczem oraz w oryginalnej, niespotykanej kopercie prezentują się niesamowicie. Motywy graficzne kolekcji Delize nawiązują do kwiatowych kompozycji w delikatnych kolorach pudrowego różu, czerwonych i pomarańczowych kwiatów, ale znajdziecie wśród nich również motyw stworzony z myślą o ślubach o tematyce leśnej z jeleniami. Dla zapewnienia spójności na weselnym stole, stworzyliśmy pełne zestawy produktów dopasowanych do wybranego modelu Delize, które przydadzą się podczas organizacji ślubu, od zaproszeń po najdrobniejsze dodatki takie jak winietki, zawieszki na butelki czy różnego rodzaju podziękowania dla gości. 

Jakie inne podziękowania dla gości?

Poza mlecznymi czekoladkami z kolekcji Delize, podziękowania dla gości mogą być między innymi również w formie zapachowych świeczek w szklanym słoiczku lub metalowej puszce, które zapewnią relaksujące chwile w otoczeniu pięknego kwiatowego aromatu. Kolejne upominki to buteleczki z herbatą liściastą i ozdobną przywieszką, nasiona niezapominajek w tekturowej torebeczce, które Wasi bliscy mogą zasadzić i pielęgnować jako symbol kwitnącej miłości młodej pary. Jednym z bardziej oryginalnych upominków z pewnością są butelki na nalewki, które uzupełnić możecie własnym, domowym alkoholem, dzięki czemu podziękowania będą naprawdę wyjątkowe i niepowtarzalne.