Czekoladki ślubne - Podziękowania dla gości z kolekcji Rubin

Kolekcja Rubin to piękne połączenie akwarelowych grafik z niezwykle eleganckim złoceniem, które razem tworzą tą nowoczesną i uwielbianą przez wielu papeterię ślubną. Wśród podziękowań dla gości z oferty kolekcji Rubin znajdziecie mleczne czekoladki, które doskonale sprawdzą się w ramach symbolicznego upominku, wykonane z ozdobną owijką, która pozwoli na dopasowanie podziękowań do pozostałych elementów papeterii ślubnej oraz dekoracji weselnych. Czekoladki mogą mieć nadrukowany dowolny tekst, co pozwala Wam na pełną personalizację, dzięki czemu będą one jeszcze bardziej wyjątkowe i indywidualne. 

Czekoladki ślubne – Podziękowania dla gości z kolekcji RubinCzekoladki ślubne podziękowania dla gości Rubin

Upominki dla gości weselnych w ramach podziękowania za przybycie oraz uczestniczenie w uroczystości to już tradycja, a najpopularniejszą formą symbolicznego upominku są słodycze, dlatego też przygotowaliśmy dla Was czekoladki z kolekcji Rubin, które doskonale sprawdzą się w tej roli. Wykonane są z czekolady o wysokiej zawartości kakao, dzięki czemu zasmakują każdemu, bo kto nie lubi czasem skosztować dobrej czekolady! Słodkie upominki przygotowane są w wygodnej, kwadratowej formie oraz ozdobną owijką, na której nadrukowany jest motyw pasujący do pozostałych dodatków z kolekcji Rubin, ale również treścią, którą możecie dowolnie personalizować, dzięki czemu podziękowanie stanie się jeszcze bardziej wyjątkowe i indywidualne. Piękna ozdobna owijka na czekoladce sprawi, że poza funkcją upominku, czekoladki będą również dodatkową ozdobą na weselnym stole. 

Papeteria ślubna Rubin 

Kolekcja zaproszeń oraz dodatków weselnych Rubin to piękne kompozycje kwiatowe w romantycznym stylu w połączeniu z niezwykle eleganckim, nowoczesnym złoceniem, które zintegrowane jest również z grafiką, w całości tworząc niesamowity efekt. Kolekcja wykonana została z najwyższej jakości materiałów, sztywny, satynowy papier pokryty jedwabną w dotyku zabezpieczającą folią oraz efektownym złoceniem to z połączenie, które skradło serca już wielu parom młodym, przez co kolekcja Rubin to jedna z najpopularniejszych w naszej ofercie. Aby zapewnić Wam możliwość dopasowania wszystkich elementów według jednego wzoru stworzyliśmy pełną gamę produktów, które niezbędne są na weselu, dzięki czemu papeteria ślubna stworzy spójną całość, oraz stanie się również częścią weselnych dekoracji, zwłaszcza, jeśli motyw kwiatowy dopasujecie do planowanych kompozycji florystycznych na ślubie. 

Jakie inne podziękowania dla gości? 

Słodkie upominki w formie czekoladek to nie jedyna opcja w ramach podziękowań dla Waszych bliskich, wśród słodyczy znajdziecie również małe miody naturalne z ozdobnym kapturkiem czy ręcznie wyrabiane lizaki. Poza słodkościami skorzystać możecie z upominków z formie buteleczek z liściastą herbatą, zapachowych świeczek w opcji szklanego słoiczka lub metalowej puszki, które zapewnią gościom relaksujące chwile przy pięknym, kwiatowym aromacie świec. Oferujemy również butelki na nalewkę, które uzupełnić możecie domowymi wyrobami, tworząc indywidualne i niepowtarzalne podziękowania oraz nasiona niezapominajek, które Wasi goście mogą posadzić i pielęgnować samodzielnie.