Czekoladki ślubne - Podziękowania dla gości z kolekcji Korani

Jeśli szukacie słodkich podziękowań dla Waszych bliskich, trafiliście w dobre miejsce! Czekoladki z naszej oferty to pyszne smakołyki najwyższej jakości, wykonane z prawdziwej, mlecznej czekolady wyprodukowanej w Polsce. Opakowanie słodyczy z kolekcji Korani przygotowane jest z grubej owijki tekturowej, która swoim nadrukiem kwiatowym nawiązuje do pozostałych elementów papeterii ślubnej wykorzystywanej na Waszej uroczystości, dzięki takiemu dopasowaniu, na weselu stworzycie efekt spójności dekoracji. Motywy kwiatowe z kolekcji zaproszeń i dodatków ślubnych Korani to różnorodne wzory w odcieniach delikatnych jak pudrowy róż, biel, ale również zdecydowanych kolorach, takich jak brodo czy fiolet, dzięki czemu z pewnością wpasują się w dekoracje na wielu ślubach.

Podziękowania dla gości czekoladki KoraniCzekoladki ślubne - Podziękowania dla gości z kolekcji Korani

Ślub to niezwykle ważna okazja i jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu pary, do której celebracji zapraszamy rodzinę, znajomych i przyjaciół, a aby podziękować im za przybycie oraz wspólną zabawę, w ostatnich latach bardzo popularne stały się drobne upominki nie tylko dla najbliższych osób, ale również dla wszystkich obecnych gości. Wśród szerokiego wyboru różnych podziękowań dla gości znajdziecie wiele form słodkości, jedną z nich są czekoladki, nie za duże, nie za małe, które stanowić będą doskonałą formę symbolicznego upominku, jednocześnie nie zajmując wiele miejsca na stole weselnym. Zgrabne czekoladki wyprodukowane są z wysokiej jakości mlecznej czekolady, która zasmakuje wszystkim Waszym gościom, a tekturowa owijka z personalizowanym tekstem sprawi, że stać się może również piękną pamiątką po wspaniałej weselnej zabawie. Czekoladki z kolekcji Korani wykonane są w owijce z nadrukiem kwiatowym, który nawiązuje do pozostałych elementów dodatków ślubnych, które wykorzystać możecie na swoim weselu, ponieważ stworzyliśmy dla Was pełną gamę produktów, dzięki czemu cały zestaw dodatków zgra się doskonale ze sobą oraz z pozostałymi elementami dekoracji, zwłaszcza, jeśli dobierzecie wróć papeterii na podstawie kwiatów, które wykorzystane będą w kompozycjach na ślubie oraz weselu.


Motywy kwiatowe z kolekcji Korani to starannie dobrane kompozycje graficzne przygotowane w różnych stylach i kolorach po to, aby możliwe było dopasowanie ich do każdej uroczystości, niezależnie od planowanych dekoracji. Wśród wzorów Korani znajdziecie połączenia delikatne, takie jak pudrowy róż, biel i zieleń jak i również mieszanka kwiatów bordowych z beżowymi, w odcieniach fioletu czy też ciemnej, butelkowej zieleni. Dzięki różnorodności grafik papeterii ślubnej Korani, odpowiednia będzie ona na ślub organizowany w miesiącach wiosennych, letnich, jak i również poza typowo ślubnym sezonem, czyli jesienią i zimą.
Wśród propozycji podziękowań dla gości znajdziecie również wiele innych produktów, poza różnego rodzaju słodyczami są to między innymi ręcznie lane zapachowe świeczki w metalowej puszce lub szklanym słoiku, buteleczki z herbatą liściastą, małe buteleczki na domową nalewkę czy torebeczki z nasionkami niezapominajek. Dzięki szerokiemu wyborowi oferty upominków każda młoda para znajdzie coś odpowiedniego, co idealnie wpasuje się w styl oraz charakter uroczystości ślubnej i wesela oraz będzie wyjątkowym podziękowaniem i pamiątką dla gości weselnych.