Promocja na zaproszneia ślubne na szkle 20%

Podziękowania dla gości w formie czekoladek z kolekcji Orini

Podziękowania dla gości weselnych z kolekcji Orini z formie mlecznych czekoladek to symboliczny upominek, który sprawi Waszym gościom chwilę przyjemności, wyprodukowane z pysznej, prawdziwej czekolady w wygodnej kwadratowej formie doskonale sprawdzi się jako część zastawy stołu weselnego. Czekoladki Orini przygotowane w ozdobnej owijce z motywami jesiennych kompozycji kwiatowych sprawdzą się na weselach organizowanych w sezonie jesienno-zimowym, a piękne, efektowne złocenie lub srebrzenie dodaje czekoladkom eleganckiego charakteru, dzięki czemu odpowiednie są na śluby zarówno w stylu rustykalnym jak i bardziej eleganckim glamour.

Podziękowania dla gości w formie czekoladek z kolekcji Orini

Podziękowania dla gości w formie czekoladek z kolekcji oriniCzekoladki mleczne w ramach słodkich upominków dla gości z kolekcji Orini to doskonała forma symbolicznego podziękowania, wykonane są z pysznej, mlecznej czekolady z wysoką zawartością kakao, dzięki czemu smakowały będą każdemu, a jej wygodna forma pozwoli na wpasowanie ich bez trudu w pozostałe elementy stołu weselnego. Czekoladki przygotowane zostały specjalnie na potrzeby naszej oferty, a w ozdobnej owijce z motywami jesiennych kompozycji kwiatowych Orini wpasują się w pozostałe elementy papeterii ślubnej oraz staną się dodatkową dekoracją na stole weselnym. Możliwość umieszczenia dowolne treści na owijce, w formie imion, inicjałów czy innego tekstu, pozwala na stworzenie indywidualnego upominku o wyjątkowym charakterze.

Kolekcja papeterii ślubnej Orini

Zaproszenia oraz dodatki weselne z kolekcji Orini to kompozycje kwiatowe przygotowane z myślą o ślubach organizowanych w sezonie jesienno-zimowym, motywy przedstawiają między innymi kwiaty w ciemnych, zdecydowanych kolorach z kontrastującymi, jasnymi akcentami, spośród ich znajdziecie również połączenie goździków w ciepłych odcieniach z gałązkami jarzębiny. Kolekcja papeterii ślubnej Orini to produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów, papier satynowy z pokryciem jedwabistą w dotyku folią zabezpieczającą oraz niezwykle efektownym, połyskującym złoceniem, które nadaje papeterii elegancji. Aby umożliwić Wam dopasowanie wszystkich elementów, stworzyliśmy pełną gamę produktów z kolekcji Orini, które idealnie ze sobą współgrają, dzięki czemu stanowią spójny zestaw oraz dodatkowy element dekoracyjny na weselnym stole, zwłaszcza, jeśli motyw florystyczny dopasujecie do planowanych bukietów na ślubie oraz weselu.

Jakie inne formy podziękowań dla gości?

Poza czekoladkami z kolekcji Orini znajdziecie również inne podziękowania, dzięki czemu dopasowani możecie je do charakteru własnej uroczystości. Wśród słodkich upominków proponujemy między innymi pudełeczka na cukierki, które uzupełnić możecie wybranymi przez siebie słodyczami, dopasowane do kolekcji Orini możemy wykonać słoiczki z miodem naturalnym, lizaki dla najmłodszych czy uwielbiane przez wszystkich krówki. Poza słodyczami oferujemy upominki takie jak nasionka niezapominajek w ozdobnej torebeczce, które Wasi goście mogą samodzielnie zasadzić oraz pielęgnować jako symbol kwitnącej miłości pary młodej, polecamy również zapachowe świeczki w szklanym słoiczku lub metalowej puszce, które doskonale sprawdzą się w ramach podziękowania dla gości oraz pamiątki ze ślubu oraz weselnej zabawy.