Promocja na zaproszneia ślubne na szkle 20%

Ślubne Czekoladki jako Podziękowania dla Gości z kolekcji Verte

Czekoladki mleczne w ramach podziękowania dla gości weselnych z kolekcji Verte to doskonałe rozwiązanie dla par, które poszukują oryginalnej, nowoczesnej papeterii ślubnej z elementami eleganckiego złota. Kolekcja Verte przygotowana została w kilku popularnych weselnych kolorach, które dopasować możecie do wybranego koloru przewodniego. Wykonanie na zamówienie pozwala na pełną personalizację, dzięki czemu podziękowania dla gości weselnych w formie mlecznych czekoladek będzie symbolicznym, jednak wyjątkowym i niepowtarzalnym upominkiem. 

Ślubne czekoladki jako podziękowania dla gości z kolekcji Verte

Ślubne czekoladki jako podziękowania dla gości z kolekcji VerteSymboliczne upominki dla gości w ramach podziękowania za przybycie oraz uczestniczenie w tak ważnym dla pary młodej dniu to już nieodłączny element wesela, w tej roli idealnie sprawdzą się różnego rodzaju słodycze, a wśród nich również mleczne czekoladki, które przygotowane zostały na zamówienie, dzięki czemu stanowić będą wyjątkowy upominek. Czekoladki z kolekcji Verte wykonane są w wygodnym, niewielkim formacie, który pozwoli na łatwe dopasowanie ich do pozostałych elementów zastawy stołowej, czekoladki położyć możecie na talerzu każdego z gości czy przy winietce z imieniem. Ozdobna owijka czekoladki z kolekcji Verte nadrukowany ma również dowolny tekst, który pozwoli Wam na stworzenie spersonalizowanych, niepowtarzalnych podziękowań dla gości. 

Kolekcja papeterii ślubnej Verte 

Zaproszenia ślubne i dodatki z modeli kolekcji Verte to bardzo nowoczesne spojrzenie na papeterię ślubną, proste wykonanie z delikatnym zdobieniem oraz elementami złota. Kolekcja ta sprawdzi się doskonale dla par, które poszukują wzorów prostych, ale zarazem eleganckich i z nutą nowoczesności. Papeteria Verte wykonana jest w najwyższej jakości materiałów, papier satynowy z nadrukiem cyfrowym pokryty został zabezpieczającą, jedwabistą w dotyku folią oraz z kontrastującym złoceniem, dzięki czemu spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Modele przygotowane zostały w najpopularniejszych kolorach wykorzystywanych na ślubach czyli delikatny róż, czerwień oraz granat. Dla zapewnienia możliwości dopasowania wszystkich elementów według jednego wzoru i stworzenia efektu spójności, stworzyliśmy pełny zestaw produktów, które przydatne będą na Waszym weselu, od winietek, zawieszek na butelki po pudełka na ciasto i różnego rodzaju podziękowania dla gości. 

Jakie inne podziękowania dla gości?

Wśród upominków dla gości, poza pysznymi, mlecznymi czekoladkami, znaleźć możecie między innymi eleganckie słoiczki z miodem naturalnym, które doskonale sprawdzą się w eleganckiej zastawie stołu weselnego. Podziękowania dla gości wykonujemy również w formie nasionek niezapominajek, które stanowią bardzo oryginalny pomysł na upominki, Wasi goście mogą zasadzić je samodzielnie i obserwować jak kwitną, będąc symbolem kwitnącej miłości pary młodej. Butelki na nalewki również mogą stać się wyjątkowym podziękowaniem dzięki możliwości uzupełnienia ich domowymi wyrobami, które z pewnością będą niepowtarzalne. Znajdziecie w naszej ofercie również zapachowe świeczki o pięknym, kwiatowym aromacie w opcji eleganckiego, szklanego słoiczka lub metalowej puszki.