Miody - Podziękowania dla gości z kolekcji Avril

Słodkie podziękowania dla gości w formie słoiczków z miodem z kolekcji Avril to doskonały wybór na romantyczny, elegancki ślub. Słoiczki z wielokwiatowym miodem to z pewnością jeden z najpopularniejszych upominków na weselach, małe, zgrabne miody wpiszą się w stołowe dekoracje, a dzięki ozdobnemu kapturkowi staną się dodatkowym elementem wystroju wesela. Kolekcja Avril to piękne kwiatowe kompozycje w kilku kolorystycznych odsłonach, stworzone po to, abyście mogli dopasować je do planowanych florystycznych dekoracji, a złocony tekst na kapturku nadaje im niezwykłej elegancji. 

Miody – podziękowania dla gości z kolekcji Avril Miody podziękowania dla gości Avril

Symboliczne podziękowanie dla gości stało się już ślubną tradycją, upominki przygotowywane są w najróżniejszych formach po to, aby każdy ślub był wyjątkowy. W naszej ofercie znajdziecie podziękowania dopasowane do każdego z modeli zaproszeń ślubnych, dzięki czemu nie musicie martwić się tym, czy dodatki ślubne będą współgrały między sobą, u nas każdy produkt tworzony jest właśnie po to, aby wraz z wszystkimi niezbędnymi elementami papeterii ślubnej tworzył spójną całość. Wśród podziękowań dla gości znajdziecie małe słoiczki z miodem wielokwiatowym, które  sprawdzą się doskonale w ramach słodkiego upominku dla Waszych bliskich. Miody przygotowane są z ozdobnym kapturkiem przewiązanym wstążką, który nawiązuje do kwiatowych wzorów kolekcji Avril oraz złoconą treścią, która nadaje eleganckiego akcentu. Na kapturku umieścić możecie dowolny tekst, dzięki czemu symboliczny upominek stanie się wyjątkową pamiątką. 

Kolekcja zaproszeń ślubnych ora dodatków Avril to eleganckie połączenie romantycznych motywów kwiatowych w kolorach najczęściej wykorzystywanych w weselnych dekoracjach z eleganckim złoceniem, które nadaje papeterii stylu glamour. Produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz nadrukiem cyfrowym i złoceniem tworzą niesamowity efekt, który z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagające pary młode. Przy kolekcji Avril, w połączeniu z romantycznymi motywami kwiatowymi, na większości elementów zastosowana została złota ramka, która nadaje im nowoczesnego charakteru. Wśród grafik Avril znajdziecie delikatne motywy w odcieniach pudrowego różu, bieli z zielenią, pastelowego błękitu oraz motyw czerwonych dalii. 

Dzięki szerokiej ofercie produktów, również wśród podziękowań dla gości z pewnością znajdziecie coś, co sprawdzi się na Waszym weselu, jeśli nie są to słoiczki z miodem, proponujemy inne słodkie upominki takie jak mleczne czekoladki w wygodnej, kwadratowej formie czy pudełka na ciasto w dwóch opcjach do uzupełnienia tortem weselnym lub innymi słodkościami. Poza słodyczami zdecydować możecie się na zapachowe świece w szklanym słoiczku lub metalowej puszce, buteleczki z czarną herbatą liściastą lub butelki na domową nalewkę w różnej pojemności. Wszystkie elementy z naszej oferty dopasowane są do wybranego modelu, dzięki czemu stanowią spójny efekt, ale również stają się dodatkowym elementem dekoracyjnym na weselnym stole, zwłaszcza, jeśli motyw kwiatowy dobrany został do planowanych kompozycji florystycznych.