Podziękowania dla gości w formie słoiczków z Miodem - Korani

Małe słoiczki z miodem to uroczy upominek, który z pewnością doceniony zostanie przez gości weselnych, a jego zgrabna forma sprawi, że nie zaćmią one pozostałych elementów wystroju stołu. Dopasowany do pozostałych elementów papeterii kapturek z nadrukiem motywu sprawi, że stanie się on dodatkowym elementem dekoracji na stole weselnym. Kolekcja Korani to różnorodne motywy graficzne kompozycji kwiatowych, które dzięki swoim różnorodnym kolorom oraz kwiatom sprawią, że niejedna para znajdzie wśród nich ten jedyny, dopasowany do uroczystości wzór. Aby słoiczek z miodem był jeszcze bardziej personalny, na kapturku umieścić możecie indywidualny tekst, dzięki któremu Wasi goście jeszcze bardziej docenią i zapamiętają Wasz ślub oraz doskonałą zabawę.

Podziękowania dla gości w formie słoiczków z miodem – KoraniPodziękowania dla gości w formie słoiczków z miodem - Korani

Słoiczki z miodem z kolekcji Korani to upominek dla gości, który sprawdzi się niemal na każdym ślubie. Mały, szklany słoiczek wypełniony naturalnym miodem wielokwiatowym to doskonały wybór w ramach podziękowań dla przybyłych na wesele gości, sprawdzi się on jako pamiątka po wspólnie spędzonych chwilach, która zapewni również słodkie chwile w domowym zaciszu. Słoiczki dzięki swojej zgrabnej formie nie zajmą dużo przestrzeni na stole weselnym, a dzięki ozdobnemu kapturkowi stanowić będą kolejny element dekoracji wśród bogatej zastawy. Słoiczki przewiązane są ozdobną tasiemką, której kolor wybrać możecie spośród dostępnych opcji i dopasować do pozostałych elementów kolorystycznych wesela.
Kolekcja papeterii ślubnej Korani to piękne motywy kwiatowe w różnorodnym stylu, część z nich przygotowane zostały w uniwersalnej, delikatnej kolorystyce, która wpasuje się w niejedną uroczystość, ale również takie w zdecydowanych kolorach, dla tych bardziej odważnych par. Do podziękowania dla gości w formie słoiczków z miodem dołączony jest papierowy kapturek, który dzięki kwiatowym nadrukom dopasowany może być do kompozycji kwiatowych na weselu jak i pozostałych elementów papeterii ślubnej na stole takich jak winietki, zawieszki na butelki, menu czy pudełka na ciasto. Na kapturku nadrukować możecie również dowolny, personalizowany tekst, dzięki któremu podziękowanie będzie jeszcze bardziej indywidualne, co sprawi, że słoiczki będą również doskonałą pamiątką po Waszym ślubie oraz wspaniałej zabawie.


Jeśli szukacie innych podziękowań dla gości weselnych, w naszej ofercie znajdziecie również wiele różnorodnych propozycji, od kilku rodzajów słodyczy, takich jak lizaki, czekoladki, pudełeczka na cukierki po bardziej niespotykane propozycje jak świeczki zapachowe, buteleczki z liściastą herbatą czy butelki na nalewkę własnej roboty. Aby zapewnić Wam możliwość dopasowania wszystkich elementów papeterii według jednego wzoru zapewniliśmy pełny wachlarz produktów, dzięki którym dopasujecie najmniejszy szczegół do motywu przewodniego wesela oraz zachowanie spójność pośród dodatków znajdujących się na weselnym stole.