Lizaki Ślubne - Podziękowania dla Gości z kolekcji Nefryt

Ślub i wesele to bardzo ważne wydarzenia w życiu każdego człowieka. Para młoda przeżywa doskonałe chwile, jest radosna, planuje wspólne życie i pragnie pokazać swoje szczęście rodzinie, bliskim, przyjaciołom. Dzieli radość z bliskimi osobami, spędza wspaniałe chwile podczas weselnej zabawy. Nowożeńcy nieraz pragną podziękować za wspaniałe chwile i wyjątkowo się nimi cieszyć. Miło jest podziękować innym po weselu. Jak to zrobić? Kupować kwiaty, czekoladki czy wysyłać pisma z podziękowaniami? Istnieje o wiele łatwiejszy sposób - wystarczy kupić lizaki ślubne i przekazać je gościom weselnym. Jest to naprawdę doskonałe rozwiązanie w bardzo dobrej cenie.

Lizaki Ślubne - Podziękowania dla Gości z kolekcji Nefryt

Lizaki Ślubne z kolekcji Nefryt - Podziękowania dla GościW jaki sposób podziękować gościom?

Same słowa to za mało. Warto podziękować gościom na słodko. Lizaki ślubne są doskonałym podziękowaniem. Można kupić lizaki  wręczyć je gościom. Lizaki są ręcznie wykonane w lokalnej manufakturze. Średnica lizaka to 4-5 centymetrów, a wysokość patyczka wynosi 15 centymetrów. Klient składa zamówienie i odbiera gotowe lizaki w terminie 7-10 dni. Klient musi zamówić co najmniej 20 lizaków. Zamówienia mniejszej ilości nie są akceptowane i przyjmowane do realizacji. Lizaki mogą być różowe, niebieskie lub zielone. Mają dodatkową przywieszkę. Dobra jakość produktu jest gwarantowane, a goście na pewno będą zachwyceni takim słodkim, bardzo przyjemnym podziękowaniem. Lizaki ślubne są okrągłe, ładnie się prezentują, przypominają kwiat lub ślimaka zwiniętego w kłębek. Dobra jakość takiego lizaka gwarantuje pełne zadowolenie niejednej osobie. Słodkość jest pyszna i ma wyjątkowy wygląd. 

Niedrogie, ale efektowne

Lizaki ślubne są niedrogie, ale bardzo efektowne. Ich jakość jest doskonała. Coraz więcej osób sięga po takie lizaki i nabywa je w dobrych cenach. Jakość oraz cena takich produktów jest naprawdę wyjątkowa. Słodycze można zjeść lub zostawić je na pamiątkę. Mogą stać w kredensie i zdobić półkę, mogą zostać zjedzone przez dzieci obdarowanych osób. Niezależnie od planów wykorzystania takich lizaków są one doskonałym upominkiem dla gości weselnej uroczystości.