Naturalne Świeczki Sojowe z Kolekcji Korani - Podziękowania dla Gości Weselnych

Zaproszenia ślubne na szkle to wyjątkowa forma zapraszania Gości na uroczystość weselną. Zaskocz swoich Gości także oryginalnym podziękowaniem. Do kolekcji szklanych zaproszeń ślubnych przygotowaliśmy podarunki dla Gości w postaci naturalnych świeczek sojowych. Te małe, ozdobne słoiczki na pewno ucieszą każdego uczestnika weselnego przyjęcia. Świeczki sojowe są nie tylko wyjątkową ozdobą, ale także praktycznym prezentem. Na etykiecie świeczki możecie nadrukować dowolną treść: różne wierszyki, imiona, inicjały, datę ślubu. Takie personalizowane podziękowania dla Gości z pewnością zostaną zapamiętane na dłużej. Świeczki sojowe są ręcznie wykonywane. Tworzymy je z najlepszych składników. Dla przyszłych Par Młodych wybraliśmy dwa wyjątkowe zapachy świeczek sojowych: leśny i pomarańczowy. Jeśli jednak chcielibyście skomponować swój własny, niepowtarzalny zapach, chętnie doradzimy i przygotujemy dla Was inne nuty zapachowe.

Naturalne Świeczki Sojowe z Kolekcji Korani - Podziękowania dla Gości Weselnych

Naturalne Świeczki Sojowe z Kolekcji Korani - Podziękowania dla Gości WeselnychPary Młode często poszukują oryginalnych podziękowań dla Gości. Oferta jest bardzo duża, zaczynając od słodkości, takich jak czekoladki, lizaki, miodki, a kończąc na torebeczkach z nasionami czy świeczkach w słoiku. Wszystkie te drobne podarunki dla uczestników weselnego przyjęcia mają personalizowane etykiety lub też dołączone są do nich bileciki z wierszykiem czy Imionami Państwa Młodych. Podziękowania dla Gości możecie dopasować do stylu czy kolorystyki uroczystości, wybierając odpowiednie kwiaty na etykietach lub barwy grafiki na pudełkach ze słodkościami. Personalizowane podziękowania dla Gości zawsze robią wrażenie, ponieważ są stworzone według Waszych potrzeb, w wybranym kolorze i z ilustracjami, które pasują do aranżacji. Świeczki sojowe to szczególny sposób na podziękowanie Waszym Gościom. Taki wyjątkowy drobny prezent dla Waszych najbliższych będzie piękną pamiątką.

Świeczki mają subtelne zapachy i szatę graficzną dopasowaną do pozostałych dodatków na stołach weselnych. Dzięki odpowiednio dobranym ilustracjom kwiatowym, w stylu boho, glamour czy rustykalnym, stworzycie eleganckie dekoracje weselne. A możecie wybierać wśród świeczek sojowych z nadrukiem piwonii, róży, białych kwiatów w połączeniu z butelkową zielenią, hortensji oraz innych botanicznych kompozycji. Jeśli nie znajdziecie odpowiedniego projektu, chętnie wykonamy specjalną etykietę, dopasowaną do Waszego przyjęcia. Świeczki sojowe są to naturalne upominki, stworzone z zamiłowania do rzeczy pięknych i wyjątkowych. Specjalnie dobrane słoiczki z brązowego szkła idealnie komponują się z delikatnymi etykietami. Jeśli chcecie, żeby ten dzień był zapamiętany przez Waszych Gości i na długo z nimi pozostał, możecie sprawić Waszym najbliższym upominki weselne w postaci zapachowych świec sojowych.