Podziękowania dla gości w formie świeczek

Podziękowania dla gości weselnych w formie świeczki w szklanym słoiczku to doskonały wybór na upominek, niezależnie od stylu czy charakteru uroczystości. Świeczki lane są ręcznie z zapachowego wosku, dzięki czemu zapewnią przyjemne chwile w zaciszu domowym oraz będą piękną pamiątką dla gości z Waszego ślubu. Kolekcja Kalia to różnorodne wzory kwiatowe, które dopasować możecie z łatwością do wykorzystanych na weselu dekoracji, znajdziecie tutaj zarówno delikatne kompozycje w odcieniach bieli czy pudrowego różu, ale również bardziej zdecydowanie kompozycje w kolorach bordo i czerwieni, dla par poszukujących motywów w stylu greenery polecamy wzory z paprocią lub eukaliptusem. 

Podziękowania dla gości weselnych - Świeczki z kolekcji Kalia Podziękowania dla gości weselnych - Świeczki z kolekcji Kalia

Wśród szerokiej gamy produktów z kolekcji Kalia znajdziecie zapachowe świeczki w szklanych słoiczkach, które stać się mogą nie tylko pięknym upominkiem dla gości weselnych, ale dzięki swojej trwałości również pamiątką ze ślubu, która zapewni przyjemne chwile w zaciszu domowym. Świeczki w naszej ofercie przygotowane są w dopasowanych do pozostałych elementów papeterii wzorach, kolekcja Kalia to zbiór różnorodnych motywów kwiatowych, które z łatwością dopasujecie do wykorzystanych na weselu dekoracjach. Na świeczce naklejana jest etykieta z motywem kwiatowym oraz personalizacją, która może być nadrukowana w formie inicjałów bądź innego, indywidualnego tekstu, który sprawi, że podziękowanie nabierze jeszcze bardziej personalnego charakteru. Dla zachowania ciągłości we wzorach papeterii ślubnej przygotowaliśmy pełne zestawy przydatnych na weselu produktów, dzięki czemu zyskacie możliwość dopasowania nawet najmniejszego szczegółu do zaplanowanego wystroju ślubu, co nada mu wyjątkowego charakteru. 

Kolekcja papeterii ślubnej Kalia składa się z różnorodnych wzorów, spośród których z łatwością dopasujecie zarówno zaproszenia jak i dodatki weselne do zaplanowanego wystroju i kwiatów wykorzystanych do dekoracji. Wśród wzorów Kalia przygotowaliśmy motywy takie, które sprawdzą się na ślubach rustykalnych, w stylu greenery, jak i na klasycznych ślubach, znajdziecie tutaj grafiki w delikatnych odcieniach bieli, jasnego różu, ale również coś bardziej zdecydowanego, jak kompozycje ciemnych, bordowych kwiatów. 

Zapewniając pełny wybór dodatków ślubnych z każdego wzoru kolekcji stworzyliśmy również szeroki wybór podziękowań dla gości, jeśli nie przemawia do was świeczka w szklanym słoiczki, mogą one być również przygotowane w metalowych puszkach, a poza świeczkami znajdziecie tutaj również różnego rodzaju słodkie upominki jak pudełeczka na cukierki, miody w małych słoiczkach z ozdobnym kapturkiem czy czekoladki. Innego typu podziękowania to między innymi nasiona niezapominajek w stylizowanej torebeczce, buteleczki z liściastą herbatą czy butelki na domową nalewkę. Zapewniając tak szeroki wybór różnych upominków dla gości weselnych mamy nadzieję, że każda para znajdzie wśród nich coś, co sprawdzi się idealnie na ich uroczystości i jednocześnie dzięki dopasowanej grafice będzie współgrało z pozostałymi elementami papeterii ślubnej oraz dekoracjami.