Podziękowania dla gości w formie Świeczek zapachowych z kolekcji Lotus

Podziękowania dla gości weselnych w formie zapachowej świeczki z kolekcji Lotus to doskonały wybór dla par, które uwielbiają elegancję oraz poszukują nowoczesnego wzoru papeterii ślubnej z florystycznym nawiązaniem. Upominki w formie świeczek w szklanym słoiczku poza podziękowaniem za przybycie stanie się również piękną symboliczną pamiątką dla Waszych bliskich, dzięki której wspomną ten wyjątkowy dzień oraz wspaniałą zabawę weselną. Aby zapewnić możliwość dopasowania jak największej ilości elementów według jednego wzoru, etykieta na słoiczku nawiązuje do pozostałych produktów papeterii ślubnej z kolekcji Lotus, aby w połączeniu z winietkami, menu czy innymi dodatkami tworzyły spójną, estetyczną całość. 

Podziękowania dla gości w formie świeczek zapachowych z kolekcji LotusPodziękowania dla gości świeczki Lotus

W szerokiej ofercie produktów z kolekcji Lotus, które zawierają niezwykle przydatne elementy do organizacji oraz dekoracji wesela znajdziecie różnego rodzaju upominki dla gości, a wśród nich zapachowe świeczki w szklanym słoiczku. Podziękowania dla gości w formie świeczek z kolekcji Lotus to doskonały wybór dla par młodych, które poszukują papeterii ślubnej w nowoczesnym stylu z geometrycznym akcentem. Modele z tej kolekcji, dzięki zastosowaniu efektownego złocenia geometrycznego wpasują się z łatwością w ślub o stylu nowoczesnej elegancji oraz glamour. Na etykiecie świeczki umieścić możecie dowolną treść, czy to imiona młodych czy inny, spersonalizowany tekst, sprawi to, że podziękowanie nabierze bardziej wyjątkowego charakteru oraz stanie się również dodatkową pamiątką ze ślubu i wspaniałej zabawy weselnej. 

Wybierając motyw papeterii ślubnej polecamy kierować się planowanymi dekoracjami i ich kolorystyką, zwłaszcza, jeśli dodatki ślubne mają wzory kwiatowe, przez co unikniemy gryzących się ze sobą elementów na weselnym stole, a w zamian dodatki poza swoja praktyczną funkcją stanowić będą kolejną część dekoracyjną. Kolekcja Lotus przygotowana została w kilku różnych kompozycjach kolorystycznych, dzięki czemu dopasujecie je z łatwością do planowanych na weselu dekoracji. Znajdziecie tutaj wzory malowane akwarelą w uniwersalnej kolorystyce delikatnej zieleni oraz białych kwiatów, jak i żywsze, pastelowe motywy w kolorach pudrowego różu czy połączenie jasnych kwiatów z bordowymi. Wszystkie produkty przygotowane są z bardzo jasnym kremowo-szarym tłem, które nadaje papeterii niezwykle delikatnego charakteru oraz swojego rodzaju romantyczności. 

Jeśli poszukujecie innego typu podziękowań dla gości, poza świeczkami oferujemy innego rodzaju upominki. Wśród słodkich podziękowań znajdziecie między innymi pudełka na ciasto, małe, zgrabne słoiczki z miodem, mleczne czekoladki czy lizaki lub pudełeczka na cukierki. Poza słodyczami w ofercie upominków dla gości są mniejsze świeczki o tym samym zapachu w metalowej puszce, buteleczki z liściastą herbatą, butelki na domową nalewkę o różnej pojemności, ale i również niezwykle oryginalny pomysł jakim są nasiona niezapominajek, które będą nietypową pamiątką z Waszego ślubu. Każdy element, zarówno podziękowań jak i pozostałych dodatków ślubnych dopasowany jest do wybranego wzoru, dzięki czemu możecie być pewni, że zamawiając cały zestaw papeterii, stworzy on zgrany i estetyczny efekt w połączeniu z pozostałymi dekoracjami weselnymi.