Podziękowania dla gości w formie Świeczek z kolekcji Szafir

Podziękowania dla gości z kolekcji Szafir w formie zapachowych świeczek to niezwykle eleganckie upominek, który nie tylko stanowił będzie symboliczne podziękowanie, ale dzięki swojej trwałości również stanie się pamiątką ze ślubu oraz zabawy weselnej, a piękny kwiatowy zapewni przyjemny relaks w domowym zaciszu. Kolekcja papeterii ślubnej Szafir to nowoczesne, eleganckie motywy florystyczne w kontrastujących kolorach, które doskonale sprawdzą się na ślubie organizowanym w stylu glamour ze złotymi dekoracjami. Zdecydowane barwy ciemnej zieleni, granatu czy bordo w połączeniu z eleganckim złotem staną się dodatkowym elementem dekoracyjnym na stole weselnym, zwłaszcza, jeśli tworzyć będą spójny zestaw z innymi elementami papeterii według tej samej kolekcji. 

Podziękowania dla gości w formie świeczek z kolekcji Szafir Podziękowania dla gości świeczki Szafir

Kolekcja zaproszeń ślubnych oraz dodatków Szafir to niezwykle eleganckie oraz nowoczesne motywy w zdecydowanych, kontrastowych barwach ze złoceniem. Podziękowania dla gości w formie świeczek w szklanych słoiczkach doskonale wpasowuje się w elegancki charakter kolekcji Szafir, świeczki przygotowane są z wosku o intensywnym, kwiatowym zapachu, który sprawi, że obdarowani bliscy cieszyć się mogą relaksującymi chwilami w zaciszu domowym. Dzięki temu, że upominki w formie świeczek są trwałe, będzie to również doskonała pamiątka ze ślubu oraz wspaniałej weselnej zabawy. Dzięki możliwości spersonalizowania etykiety na świeczce, umieścić możecie na niej swoje imiona, inicjały lub inny, indywidualny tekst, który sprawi, że podziękowanie nabierze jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru. 

Wzory z kolekcji Szafir sprawdzą się na ślubach organizowanych w nowoczesnym stylu z dodatkiem zdecydowanych barw, wśród nich znajdziecie motyw ciemnego tła bordo, butelkowej zieleni oraz granatu, w połączeniu z kontrastującym, eleganckim złoceniem tworzą niezwykle bogaty efekt. Zaproszenia ślubne oraz dodatki wykonane z najwyższej jakości materiałów sprawią, że nawet najbardziej wymagający zachwyceni będą produktami z kolekcji Szafir, elementy wykonane z matowego papieru z pokryciem jedwabistą w dotyku folią oraz w połączeniu z kontrastującym złoceniem tworzą niezwykle efektowną całość. Złote motywy florystyczne wpasują się doskonale w ślub w stylu glamour oraz w nowocześnie eleganckie dekoracje, wśród nich znajdziecie motyw egzotycznych liści monstery na ciemnozielonym tle, delikatne polne gałązki na kontrastującym, granatowym tle oraz złocony motyw kwiatowy w połączeniu z eleganckim kolorem bordowym. 

Szeroka oferta produktów z kolekcji Szafir sprawi, że zapachowe świeczki z słoiczku to nie jedyna opcja upominków dla gości, wśród dodatków ślubnych znajdziecie również słodkie podziękowania takie jak zgrabne słoiczki z miodem oraz ozdobnym kapturkiem, paczuszki pysznych krówek czy pudełka na ciasto. Poza słodyczami, podziękowania dla gości mogą mieć formę herbaty liściastej w małej, symbolicznej fiolce. Do każdego z upominków dołączony jest spersonalizowany element ozdobny, czy to przywieszka czy etykieta, które przygotowane są w tym samym motywie graficznym po to, aby zarówno podziękowania jak i pozostałe elementy papeterii ślubnej stanowiły cały zestaw, który poza swoją praktyczną funkcją stanie się również częścią dekoracji weselnego stołu.