Ślubne Świeczki - Podziękowania dla Gości z kolekcji Emerald

Kolekcja papeterii ślubnej Emerald to bardzo nowoczesne i eleganckie wzory z dodatkiem złotych elementów, która sprawdzi się doskonale na uroczystości w stylu glamour, a kolory granatu, butelkowej zieleni i pudrowego różu wykorzystane wśród modeli należą do największych trendów roku 2020. Świeczki z kolekcji Emerald o pięknym, kwiatowych zapachu sprawdzą się doskonale jako podziękowania dla Waszych gości weselnych, a na etykiecie umieścić możecie indywidualny tekst, który nada sentymentalnego charakteru, dzięki któremu świeczki staną się również pamiątką z tak wyjątkowego dnia, w którym Wasi bliscy mieli szansę uczestniczyć. 

Ślubne świeczki – podziękowania dla gości z kolekcji EmeraldŚlubne świeczki podziękowania dla gości z kolekcji Emerald

Kolekcja papeterii ślubnej Emerald to produkty dla par, które poszukują prostych, eleganckich wzorów, sprawdzi się doskonale na ślubie organizowanym w nowoczesnym stylu z akcentami złota. Produkty z naszej oferty przygotowywane są z najwyższej jakości materiałów, sztywny papier satynowy z kolekcji Emerald pozwala na wyraźny, jednolity nadruk, a złocone dodatki nadają ciekawego elementu do inaczej bardzo prostej formy zaproszenia czy dodatków ślubnych. Kolory motywów kolekcji Emerald to popularne wśród trendów 2020 kolory takie jak granat, pudrowy róż i butelkowa zieleń, które pięknie współgrają z kontrastującym złotem. Jeśli chcielibyście dodać do papeterii dodatkowego ozdobnego elementu, wybrać możecie inną czcionkę, która przekształcić może proste zaproszenie czy dodatki w bardzo ozdobne projekty. 

Podziękowania dla gości z naszej oferty to między innymi eleganckie, wylewane ręcznie, zapachowe świece w szklanym słoiczku, które wpasują się doskonale w wystrój wesela. Świeczki dzięki swojej trwałości stać mogą się również pamiątką ze ślubu oraz weselnej zabawy, spersonalizowana etykieta pozwala Wam na umieszczenie na świeczkach dowolnego tekstu, czy to samych imion, inicjałów czy innej, indywidualnej treści, która nada im wyjątkowego charakteru. Upominki w formie zapachowych świec stać się mogą dodatkowym elementem wystroju stoły weselnego dzięki ozdobnej etykiecie dopasowanej do modelu Emeralr oraz złotej nakrętki, która wpisze się doskonale w pozostałe złote dekoracje. 

Jeśli poszukujecie innego typu podziękowań dla gości z kolekcji Emerald, w ofercie znajdziecie wszelkiego rodzaju słodycze takie jak mleczne czekoladki w wygodnej, kwadratowej formie, małe słoiczki z naturalnym miodem wielokwiatowym, pudełka na ciasto weselne w dwóch wygodnych formatach czy ręcznie produkowane lizaki. Poza słodyczami upominki mogą mieć również formę między innymi buteleczek z liściastą herbatą, butelek na domową nalewkę o różnej pojemności czy nasionek niezapominajki, które stanowić będą wyjątkową, wieloletnią pamiątkę ze ślubu. Wszystkie produkty z naszej oferty, również wszystkie formy podziękowań dla gości mają wspólne elementy ozdobne, czy to przywieszki, etykiety czy kapturki na miody, dzięki którym zamawiając zestaw niezbędnych produktów możecie być pewni, że stanowiły będą one spójną całość oraz część dekoracji na weselu.