Świeczki ślubne - podziękowania dla gości z kolekcji Szafirowe

Kolekcja papeterii ślubnej Szafirowe to niezwykle eleganckie połączenie kompozycji kwiatowych z elementami złota, znajdziecie tutaj wzory w delikatnych, pastelowych kolorach jak i bardziej odważne i zdecydowane motywy w kontrastujących odcieniach. Wśród podziękowań dla gości, zapachowe świeczki to niezwykle oryginalne rozwiązanie dla tych, którzy lubią wyjątkowe pomysły, a aby świeczki nabrały indywidualnego charakteru, umieszczane na nich są spersonalizowane etykiety z imionami pary młodej lub innym, indywidualnym tekstem. Świeczki będą nie tylko wspaniałym podziękowaniem za przybycie oraz uczestniczenie gości w uroczystości, ale również piękną pamiątką z tak wyjątkowego dnia jakim jest ślub. 

Świeczki ślubne – podziękowania dla gości z kolekcji Szafirowe Świeczki ślubne podziękowania dla gości z kolekcji Szafirowe

Kolekcja papeterii ślubnej z kolekcji Szafirowe to zbiór wzorów z pięknymi, kwiatowymi kompozycjami w połączeniu z pastelowym lub ciemnym tłem, dodatkowy złocony tekst nadaje produktom niezwykłej elegancji, dzięki czemu zaproszenia ślubne oraz dodatki idealnie sprawdzą się na weselu w stylu glamour. Wśród produktów niezbędnych na weselu znajdziecie w naszej ofercie podziękowania dla gości, a jednym z nich są zapachowe świeczki, które z pewnością wpasują się doskonale w elegancki charakter ślubu, a dzięki swojej trwałości staną się dodatkową pamiątką z tak wyjątkowego dnia, który goście mieli szansę z Wami dzielić. Dzięki ozdobnej etykiecie na słoiczku, na której umieścić możecie dowolny tekst, świeczki nabiorą bardziej indywidualnego charakteru. 

Kompozycje kwiatowe z kolekcji Szafirowe to piękne grafiki w stylu vintage w połączeniu z niezwykle eleganckim złotem. Modele przygotowane zostały w kilku wersjach, kwiaty w stonowanych, pastelowych kolorach z jasnym tłem, a inne z kontrastującym, zdecydowanym tłem granatowym czy ciemnozielonym. Kwiaty wykorzystane w kolekcji Szafirowe to w większości kwiaty sezonu letniego najczęściej spotykane w dekoracjach florystycznych na ślubie oraz weselu. Świeczki jako podziękowania dla gości wylane są z zapachowego wosku o aromacie kwiatowym, który doskonale wpasują się w kwiatowy charakter i motywy kolekcji Szafirowe. 

Spośród szerokiej oferty dodatków ślubnych przygotowaliśmy również różnego rodzaju formy upominków dla gości weselnych. Wśród świeczek znajdziecie również opcję w metalowej puszce, które będą bardziej dyskretnym elementem na weselnym stole. Jeśli poszukujecie podziękowań w formie słodyczy, możecie wybrać spośród mlecznych czekoladek w wygodnej, mniejszej formie, słoiczków z miodem wielokwiatowym czy pudełek na ciasto weselne w dwóch wygodnych formatach. Poza słodkimi upominkami do wyboru są również oryginalne rozwiązanie takie jak nasiona niezapominajek, które przed długi czas przypominać będą Waszym gościom o ślubie, małe fiolki z liściastą herbatą czy butelki na domową nalewkę o różnej pojemności dla dorosłej części weselników. Wszystkie produkty, również podziękowania, mają dodatki ozdobne, czy to w formie naklejanej etykiety, przywieszki czy kapturka na słoiczku, które przygotowane są według wybranego wzoru, pozwala to na zachowanie spójności pomiędzy elementami papeterii ślubnej tworząc estetyczną całość, która współgra również z dekoracjami ślubnymi.