Świeczki Ślubne - Podziękowania dla Gości z kolekcji Delize

Kolekcja papeterii ślubnej Delize to nowoczesna spojrzenie na rustykalny styl, połączenie elementów ekologicznych ze złotymi elementami oraz kwiatowa grafiką tworzy niezwykle wyjątkowy efekt. Wśród produktów z kolekcji Deliza znajdziecie różnego rodzaju podziękowania, a jednym z nich są zapachowe świeczki w szklanym słoiczku, które z pewnością wpiszą się doskonale w rustykalny ślub oraz dekoracje weselne. Świeczki przygotowane są z wosku o kwiatowym zapachu, dzięki czemu zapewnią Waszym gościom chwile relaksu w domowym zaciszu, jednocześnie będąc wspomnieniem wspaniałego ślubu oraz weselnej zabawy. 

Świeczki ślubne – podziękowania dla gości z kolekcji Delize Świeczki ślubne - podziękowania dla gości z kolekcji Delize

 Zaproszenia oraz dodatki ślubne z kolekcji Delize to precyzyjnie skomponowane produkty, które sprawdzą się doskonale na ślubach o charakterze rustykalnym, leśnym czy boho. Jest to połączenie elementów ekologicznych ze złotem oraz pięknymi kwiatowymi grafikami, wśród których znajdziecie również motyw leśny dla tych, którzy marzą o bajkowym ślubie w tej tematyce. Zarówno zaproszenia ślubne jak i dodatki przygotowane zostały z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający docenią piękne produkty, większość elementów przygotowana jest na grubym papierze satynowym, który pozwala na nadruk najwyższej jakości, a w połączeniu z ekologicznymi elementami takimi jak koperta czy jutowy sznurek przy dodatkach tworzą niezwykłą kompozycję, której elegancji dodają złote elementy. 

Jako że upominki dla gości w ramach podziękowania za przybycie oraz uczestniczenie w uroczystości to już tradycja, przygotowaliśmy pełną ofertę takich produktów, dzięki czemu niezależnie od charakteru ślubu z pewnością znajdziecie coś, co wpasuje się w Wasze wesele. Wśród podziękowań dla gości znajdziecie piękne świeczki zapachowe, na których umieszczona jest spersonalizowana etykieta z wybranym motywem Delize oraz dowolną, wybraną przez Was treścią, co sprawia, że świeczki mogą nabrać jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru, umieścić na etykiecie możecie swoje imiona, inicjały lub inny, indywidualny tekst z podziękowaniem dla Waszych bliskich. Świeczki o kwiatowym zapachu z pewnością staną się doskonałą pamiątką dla uczestników ślubu oraz weselnej zabawy, jednocześnie zapewniając im chwilę relaksu przy pięknym zapachu i płomyku świecy. Złota nakrętka świeczki nawiązuje do złotego elementu na zaproszeniach oraz świetni zgra się ze złotymi dekoracjami na stole. 

Wśród pozostałych form podziękowań dla gości znajdziecie słodkie upominki w formie mlecznych czekoladek, pudełka na ciasto w dwóch wygodnych formatach, małe słoiczki z miodem wielokwiatowym lub lizaki dla najmłodszych. Poza słodyczami oferujemy podziękowania takie jak nasiona niezapominajek, fiolki z herbatą liściastą, butelki na domową nalewkę o różnej pojemności czy innego typu świeczki, tym razem w metalowej puszce. Dzięki temu, że przygotowaliśmy różnorodnego typu dodatki, które służyć mogą jako podziękowania dla gości według każdego wzoru kolekcji, macie możliwość dobrania upominków według uznania nie martwiąc się o to, czy wpasują się one razem z pozostałymi elementami dekoracji.