Ekologiczna koperta i eleganckie zaproszenia ślubne z kolekcji Delize

Jeśli zastanawialiście się kiedyś jak połączyć rustykalny styl z gustowną prostotą i kwiatowym motywem na zaproszeniu ślubnym, to podsuwamy Wam nową, ciekawą inspirację. Są to ekologiczne zaproszenia ślubne z nutą nowoczesności w postaci ozdobnego spinacza w kształcie kropli. Do jednokartkowego zaproszenia dołączony jest mały bilecik, który przełamuje biel i uzupełnia ekologiczną kopertę. Bilecik ma kolor butelkowej zieleni, dzięki czemu podkreśla naturalny charakter zaproszenia ślubnego. Ekologiczna koperta, jako uzupełnienie zaproszenia, gustownie prezentuje się z kwiatowym wnętrzem. Zarówno zaproszenia ślubne jak i koperty są rękodziełem, więc będą wspaniałą pamiątką wyjątkowego dnia.

Aktywne filtry

Ekologiczna koperta i eleganckie zaproszenia ślubne z kolekcji Delize

Ekologiczna koperta i eleganckie zaproszenia ślubne z kolekcji DelizeRustykalne zaproszenia ślubne nie wychodzą z mody. Ich połączenie z ekologicznym papierem oraz leśnymi lub kwiatowymi grafikami sprawiają, że naturalność i zieleń są mocno podkreślone. Są to idealne motywy przewodnie. Wśród oryginalnych połączeń kolorów i bukietów znajdziecie leśne zaproszenia ślubne z grafiką jeleni. Motyw ten idealnie sprawdzi się także na dodatkach weselnych, czyli winietkach, zawieszkach na butelki czy podziękowaniach dla Gości. Stworzy także niebanalne kompozycje z zielenią gałązek, eukaliptusa, paproci. Zestawić go można również z drewnianymi dekoracjami. Nietypowym, ozdobnym elementem przy tych ekologicznych zaproszeniach ślubnych jest spinacz w kształcie kropli. Dodaje to nowoczesnego charakteru i nawiązuje do zaproszeń w stylu modern. A jakie propozycje czekają na wielbicieli połączenia kwiatowego boho z rustykalnym stylem? Na początek zaproszenia ślubne z pastelowymi różami, które komponują się zarówno z ekologiczną kopertą jak i zielenią dołączonego bilecika. Wyjątkowo wygląda także połączenie różnych odcieniach różu w towarzystwie zieleni eukaliptusa. Przygotowaliśmy także zimową wersję tego zaproszenia ślubnego z intensywnie czerwonymi różami z ruskusem. Całość przełamana jest delikatną bielą. Do wszystkich modeli zaproszeń zaprojektowane zostały także dodatki na stołu weselne. Jeśli zatem szukacie odpowiednich dekoracji na salę weselna, warto podjąć decyzję już podczas wyboru zaproszenia. Wtedy stworzycie dopracowaną całość i wszystko będzie do siebie idealnie pasować, również winietki, zawieszki na butelki czy numer stołu. Rada ta dotyczy także podziękowań dla Gości. Idealnie dobrane buteleczki z herbatą, małe słoiczki z miodem czy czekoladki z personalizowaną etykietą będą ciekawym drobnym upominkiem.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć