Ekologiczna koperta i eleganckie zaproszenia ślubne z kolekcji Delize

Jeśli zastanawialiście się kiedyś jak połączyć rustykalny styl z gustowną prostotą i kwiatowym motywem na zaproszeniu ślubnym, to podsuwamy Wam nową, ciekawą inspirację. Są to ekologiczne zaproszenia ślubne z nutą nowoczesności w postaci ozdobnego spinacza w kształcie kropli. Do jednokartkowego zaproszenia dołączony jest mały bilecik, który przełamuje biel i uzupełnia ekologiczną kopertę. Bilecik ma kolor butelkowej zieleni, dzięki czemu podkreśla naturalny charakter zaproszenia ślubnego. Ekologiczna koperta, jako uzupełnienie zaproszenia, gustownie prezentuje się z kwiatowym wnętrzem. Zarówno zaproszenia ślubne jak i koperty są rękodziełem, więc będą wspaniałą pamiątką wyjątkowego dnia.

Rustykalne i eleganckie zaproszenia ślubne dla gości weselnych

Przyszłe Pary Młode, które lubią obcować z naturą oraz ponad wszystko cenią sobie środowisko naturalne i otaczającą przyrodę, z pewnością przygotują wystrój ślubu oraz wesela w tonacji ekologicznej. Oprócz odpowiednio zaaranżowanej sali weselnej, stołu przy którym zasiądą zaproszeni goście oraz różnego rodzaju dodatków, Oblubieńcy z pewnością postawią na naturalne i ekologiczne akcesoria papeterii ślubnej.

Zaproszenia ślubne utrzymane w zielonej tonacji będą nawiązywały swoim wyglądem do życia, płodności i wzrostu. Wszelkie odcienie zieleni prezentują spokój, nadzieję oraz harmonię z otaczającym światem. Jest to przede wszystkim kolor kojarzony z ekologią, z czymś co naturalnym. Takie mają też być ślub i wesele – spokojne, bez zbędnego pośpiechu i wymyślnych imprez towarzyszących, najlepiej zorganizowane na otwartej przestrzeni.

Zaproszenia ślubne z kolekcji Delize łączą wszystkie wyżej wymienione cechy. Są one przygotowane w taki sposób, aby od razu kojarzony były z otaczającą nas pro-ekologiczną wizją świata. Takie zaproszenia ślubne z pewnością przypadną przyszłym weselnikom do gustu, gdyż są szykowne a jednocześnie bardzo oryginalne. Posiadają motywy zwierząt, lasu oraz dziko rosnących kwiatów. Ich naturalny charakter podkreśla bardzo inspirujący, butelkowy kolor zieleni, Mogą one być przygotowane w tonacji zielonej lub posiadać naturalne podkreślenia inspirowane innymi, pasującymi kolorami.

Zaproszenia ślubne Delize pakowane są w elegancką kopertę, wykonaną są z naturalnego, szarego papieru ekologicznego, całkowicie odzyskanego w procesie recyklingu makulatury. To, co przyciąga szczególną uwagę i jeszcze bardziej inspiruje do pro-ekologicznego oddania naszej planecie, to przepiękny, ozdobny metalowy spinacz w kształcie kropli, który dołączany jest do kartki treścią zaproszeń ślubnych.

W połączeniu z odpowiednim krojem czcionki tekstu zaproszenia, odpowiednio zestawionymi kwiatowymi motywami oraz ozdobami inspirowanymi florą i fauną, można uzyskać klasyczne, i stonowane zaproszenia ślubne z odrobiną nowoczesności.

Ekologiczna koperta i eleganckie zaproszenia ślubne z kolekcji Delize

Ekologiczna koperta i eleganckie zaproszenia ślubne z kolekcji Delize

Rustykalne zaproszenia ślubne nie wychodzą z mody. Ich połączenie z ekologicznym papierem oraz leśnymi lub kwiatowymi grafikami sprawiają, że naturalność i zieleń są mocno podkreślone. Są to idealne motywy przewodnie. Wśród oryginalnych połączeń kolorów i bukietów znajdziecie leśne zaproszenia ślubne z grafiką jeleni. Motyw ten idealnie sprawdzi się także na dodatkach weselnych, czyli winietkach, zawieszkach na butelki czy podziękowaniach dla Gości. Stworzy także niebanalne kompozycje z zielenią gałązek, eukaliptusa, paproci. Zestawić go można również z drewnianymi dekoracjami. Nietypowym, ozdobnym elementem przy tych ekologicznych zaproszeniach ślubnych jest spinacz w kształcie kropli. Dodaje to nowoczesnego charakteru i nawiązuje do zaproszeń w stylu modern. A jakie propozycje czekają na wielbicieli połączenia kwiatowego boho z rustykalnym stylem? Na początek zaproszenia ślubne z pastelowymi różami, które komponują się zarówno z ekologiczną kopertą jak i zielenią dołączonego bilecika. Wyjątkowo wygląda także połączenie różnych odcieniach różu w towarzystwie zieleni eukaliptusa. Przygotowaliśmy także zimową wersję tego zaproszenia ślubnego z intensywnie czerwonymi różami z ruskusem. Całość przełamana jest delikatną bielą. Do wszystkich modeli zaproszeń zaprojektowane zostały także dodatki na stołu weselne. Jeśli zatem szukacie odpowiednich dekoracji na salę weselna, warto podjąć decyzję już podczas wyboru zaproszenia. Wtedy stworzycie dopracowaną całość i wszystko będzie do siebie idealnie pasować, również winietki, zawieszki na butelki czy numer stołu. Rada ta dotyczy także podziękowań dla Gości. Idealnie dobrane buteleczki z herbatą, małe słoiczki z miodem czy czekoladki z personalizowaną etykietą będą ciekawym drobnym upominkiem.