Jesienne zaproszenia ślubne ze złoceniem

Pory roku są bardzo inspirujące w tworzeniu papeterii ślubnej.  Jesienne barwy malują zaproszenia ślubne w kolorze brązu, pomarańczowym i żółtym lub w bardziej zdecydowanych kolorach bordo i burgundu. Przy papeterii inspirowanej tą porą roku można wykorzystać motyw jarzębiny przeplatany brązem liści i poszarzałą zielenią roślin. Niekiedy pojawiają się też delikatne odcienie różu i niebieskiego, szczególnie w połączeniu z bordowymi kwiatami.

Zaproszenia ślubne z kolekcji Orini

Jesienne zaproszenia ślubneDo jesiennych zaproszeń z kolekcji Orini wykorzystane zostały motywy jarzębiny, bordowych róż i pomarańczowych goździków. Uzupełnieniem tego bukietu jest biała koperta z wklejką z akwarelową grafiką brązu oraz eleganckie złocenie na okładce zaproszenia. Całość wpisuje się w nostalgiczny klimat jesiennego ślubu, a zaproszenia ślubne z jarzębiną i dodatki na stoły weselne idealnie wkomponowują się w weselną uroczystość w tym terminie.

Kolejną propozycją przy kolekcji Orini jest zaproszenie ślubne z piwoniami w kolorze burgundowym i różowymi różami z dodatkami niebieskiego i zieleni. Całości dodaje jesiennego uroku koperta z wklejką w kolorze burgundowym. Na ślubie mogą pojawić się także detale w tych samych kolorach – czekoladki i pudełeczka w podziękowaniu dla Gości, winietki na stoły weselne, a także pudełka na ciasto i księga na wpisy z życzeniami.  Kolejną propozycją w tej kolekcji jest zimowe zaproszenie ślubne z bordowymi piwoniami. Kolorystyka przełamana jest bielą i zielenią. Całość kompozycji ożywia wklejka do koperty z akwarelową grafiką w kolorze zielonym, która pięknie wygląda z zimowymi dekoracjami – iglastymi gałązkami i bielą. Takie połączenie może być uzupełnione także zimowym bukietem ślubnym oraz detalami na stole – winietkami, menu czy numerami stołów. Zima jako pora roku na ślub jest coraz częściej przemyślanym wyborem, jest to piękna pora roku, która daje duże możliwości w tworzeniu wyjątkowych dekoracji i papeterii ślubnej.