Eleganckie zaproszenia ślubne z kolekcji Nefryt

Delikatne zaproszenia idealnie sprawdzają się w przypadku ślubów przygotowanych w minimalistycznym stylu. Subtelna aranżacja, dobrze dobrane detale i nietuzinkowa papeteria ślubna na pewno mają pozytywny wpływ na odbiór całości przyjęcia. Klasyczne zaproszenia ślubne są ponadczasowym wyborem i nawet jeśli nie podążacie za ślubnymi trendami warto pokusić się o taki wybór. Wśród minimalistycznych zaproszeń ślubnych można wyróżnić te, których główną ozdobą jest kaligraficzna czcionka, złocona treść lub prosta forma bez zdobień. Niezależnie od tego, na które klasyczne zaproszenia ślubne się zdecydujecie, na pewno zrobicie wrażenie na Waszych Gościach.

Delikatne i eleganckie zaproszenia ślubne dla weselników

Jak wiadomo, ślub i wesele dostarczają niecodziennych, bardzo dosadnych wrażeń. To okres planowania i organizowania wielu szczegółów, a żadnego z nich nie można pominąć. Wszystko trzeba dopiąć do końca począwszy od znalezienia właściwej sali i jej wystrojenia, przygotowania stołu weselnego dla przyszłych gości czy zorganizowania osoby, która będzie wodzirejem w tanecznych przerwach pomiędzy posiłkami. Na pewno pierwszym elementem, o jakim przyszli Małżonkowie muszą pomyśleć są zaproszenia ślubne dla gości.

Niektóre przyszłe Pary Młode wybiorą prosty, nieskomplikowany styl klasyczny, który nie będzie przesadnie obłożony różnego rodzaju bujnymi kwiatami, ornamentami czy frędzlami. Takie zaproszenia ślubne, poniekąd inspirowane stylem retro, a trochę boho czy glamour, sprawdzą się w każdej sytuacji, niezależnie od wieku towarzysza tej podniosłej uroczystości miłosnej.

Zaproszenia ślubne przygotowane w stylu minimalistycznym cechują się ograniczoną liczbą kolorów, które nie rzucają się tak bardzo w oczy. Ma to swoje niezaprzeczalne plusy, gdyż w takim przypadku można nieco bardziej skupić się na tekście zaproszenia, który to powinien wyróżniać się bardzo wyjątkowym i eleganckim krojem piśmienniczym. Kaligraficzne, bezszeryfowe pismo na kartce zaproszenia ślubnego ma tutaj bardzo duże znaczenie i wpływa naturalnie na odbiór.

W kolekcji Amelia-Wedding dodstępna jest bardzo elegancka kolekcja zaproszeń ślubnych Nefryt. Nefryt to, jak wiadomo, kamień życia. I jednocześnie wyjątkowy minerał, który pojawił się w kulturze już w starożytności. Bardzo rzadko występuje w naturze, co czyni go unikatowym. Od dawna wierzono w uzdrawiającą moc tego kamienia. Kolekcja zaproszeń ślubnych Nefryt utrzymana jest w minimalistycznym stylu. Tutaj występuje niewiele kolorów, ale za to bardzo dobrze skontrastowanych, przez co można tworzyć bardzo eleganckie motywy. Niewielkie detale i dodatki nadają tym zaproszeniom ślubnym wyjątkowego charakteru.

Na stronie internetowej Amelia-Wedding znaleźć można wyszukać wyjątkowe i eleganckie zaproszenia ślubne z kolekcji Nefryt w odcieniach pastelowych, dusty blue czy w kolorze zawsze ponadczasowej lawendy. Do naszych kartek Nefryt dodaliśmy przezroczystą owijkę z przepięknymi motywami kwiatowymi, która podkreśla wyjątkowy charakter zaproszenia ślubnego.

Eleganckie zaproszenia ślubne z kolekcji Nefryt

 Eleganckie zaproszenia ślubne z kolekcji Nefryt

Zaproszenia ślubne z kolekcji Nefryt zdecydowanie należą do minimalistycznej papeterii o ciekawej formie. Karta zaproszenia jest ozdobiona półprzezroczystą owijką ze strukturalnym nadrukiem w kolorze białym. Kalka ze wzorem kwiatowym pięknie podkreśla kolor zaproszenia. W kopercie znajduje się elegancka wkładka, która również została przygotowana ze wzorem piwonii. Do zaproszeń można domówić eleganckie laki, które gustownie zamykają kopertę, a dodatkowo są piękną ozdobą. W tej kolekcji przygotowaliśmy kilka kolorystycznych wersji zaproszeń. W odcieniu perłowego różu występuje opcja zaproszeń z owijką półprzezroczystą lub z papieru delikatnie perłowego. Tak samo w przypadku odcienia cappuccino dostępny jest wybór zaproszenia z kalką lub z perłowego papieru. Obie opcje są zjawiskowe, a całość składa się na wyjątkowe zaproszenia ślubne. Do zaproszeń można domówić wszystkie niezbędne dodatki weselne, czyli winietki na stoły z Imionami i Nazwiskami Gości, zawieszki na alkohol z oryginalnymi, wesołymi tekstami oraz tablice z rozmieszczeniem Gości. Do spójnej aranżacji nie może zabraknąć podziękowań dla Gości. Drobne upominki dla najbliższych to bardzo miła forma podziękowania za uczestnictwo w tym ważnym dniu. Wśród propozycji znajdziecie zapachowe świeczki, naturalne świeczki sojowe, personalizowane czekoladki i lizaki, a także miodki w małych słoiczkach. Sprawdzą się także herbatki w małych buteleczkach z dopasowaną przywieszką, na której możecie wypisać treść podziękowania.