Zaproszenia ślubne - Kolekcja Belisa

Zaproszenia ślubne z Kolekcji Belisa to skrupulatnie wyselekcjonowana seria najwyższej jakości, oryginalnych produktów. Każdy z nich to miniaturowe dzieło sztuki, klasycznie eleganckie, obwiązane dekoracyjną kokardą w różnych kolorach. Powiadomienia o weselu na papierze tłoczonym to wyjątkowy pomysł. Ozdobne wstążki w różnych kolorach przypadną do gustu zwłaszcza tym, którzy lubują się w motywach dekoracyjnych, ekstrawaganckich i eleganckich. Nadadzą Waszemu Wielkiemu Świętu romantyczny charakter.

Dekoracyjne zaproszenia ślubne z kolekcji Belisa

Nasze zaproszenia ślubne z kolekcji Belisa to bardzo dekoracyjne i eleganckie propozycje dla osób, które cenią sobie stonowany minimalizm z zaskakującymi elementami podkreślającymi niezwykły charakter różnych akcesoriów papeterii ślubnej. Zaproszenia weselne Belisa cechują się oryginalnością i stanowią niebywałe, przykuwające oko wielu osób dzieło sztuki. Jak to się stało, że kolekcja zaproszeń ślubnych Belise jest tak bardzo lubiana przez naszych Klientów? Oryginalność tych zaproszeń tkwi oczywiście w szczególe, którym tutaj jest sporej wielkości, ekstrawagancka wstążka z zawiązaną dekoracyjnie kokardą.

Odpowiednio zawinięta i przytroczona do twardej kartki zaproszenia ślubnego wstęga przyciąga uwagę z daleka. Oferujemy Państwo dowolny kolor kokardy, a do motywu wesela najlepiej sprawdzają się barwy białe, czerwone, różowe, fioletowe i brązowe. Karta zaproszenia weselnego jest usztywniona i posiada wygrawerowany, elegancki motyw – górna połówka to delikatnie zarysowane pasy, natomiast dolna prezentuje ciekawy motyw ornamentu. Całość okraszona jest odpowiedniej wielkości krojem piśmienniczym z imionami Pary młodej oraz datą zaproszenia ślubnego.

Na stronie internetowej Amelia-Wedding zamieściliśmy dla Państwa tylko wybrane propozycje, które nasi Klienci kupują najczęściej. W przypadku, kiedy chcielibyście Państwo zmodyfikować kartę zaproszenia weselnego, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby pobudzić wodzę fantazji. Ogranicza Państwa tylko wyobraźnia. Możecie Państwo postawić na personalizowane zaproszenia ślubne i zaprojektować zaproszenie od postaw. Zamówienie zaproszeń ślubnych będzie podyktowane Państwa inspiracją, natomiast od strony technicznej służymy pomocą.

Dodatkowo oferujemy inne dodatki papeterii ślubnej, takie jak podziękowania dla gości weselnych czy winietki na stół, które są bardzo pomoce przy porządkowaniu miejsc gości. Nasza papeteria ślubna podzielona jest na poszczególne kolekcje, które idealnie ze sobą współgrają. To od Państwa tylko zależy, jaki przewodni motyw wybierzecie. Belisa z pewnością będzie odpowiedzią na eleganckie, stonowane i podane z charakterem zaproszenia weselne.

Zaproszenia ślubne z Kolekcji Belisa - co jeszcze w naszej ofercie?

Oferowane przez nas ekologiczne i przyjazne środowisku produkty wcale nie są drogie! Zaproszenia ślubne z Kolekcji Belisa to doskonały kompromis pomiędzy najwyższą jakością materiałów i wykonania a korzystną, niewysoką ceną. Udowadniamy, że produkty oparte o zrównoważony design wcale nie muszą być drogie, a dbanie o środowisko naturalne może być naprawdę proste. Jeżeli należycie do par, którym los naszej planety leży na sercu, zapoznajcie się naszymi ekologicznymi modelami.

Obok zaproszeń ślubnych, Kolekcja Belisa to także inne produkty utrzymane w tym samy stylu. W naszej ofercie znajdziecie też bileciki w różnych rozmiarach, karty menu, numery stolików, przypinki, pudełka na ciasta i prezenty dla gości, karteczki z powiadomieniami o weselu typu ‘save the date’, winietki i zawieszki. Wszystkie wykonane z najwyższej jakości materiałów, o wyjątkowym designie i niepowtarzalnej estetyce. Kupując na naszej stronie internetowej nie musicie martwić się dostawą - gwarantujemy terminową realizację zleceń i zapewniamy, że zamówienie dotrze do Was na czas!

zaproszenia ślubne - kolekcja belisa