Zaproszenia ślubne - Kolekcja Belisa

Zaproszenia ślubne z Kolekcji Belisa to skrupulatnie wyselekcjonowana seria najwyższej jakości, oryginalnych produktów. Każdy z nich to miniaturowe dzieło sztuki, klasycznie eleganckie, obwiązane dekoracyjną kokardą w różnych kolorach. Powiadomienia o weselu na papierze tłoczonym to wyjątkowy pomysł. Ozdobne wstążki w różnych kolorach przypadną do gustu zwłaszcza tym, którzy lubują się w motywach dekoracyjnych, ekstrawaganckich i eleganckich. Nadadzą Waszemu Wielkiemu Świętu romantyczny charakter.

Aktywne filtry

Zaproszenia ślubne z Kolekcji Belisa - co jeszcze w naszej ofercie?

Oferowane przez nas ekologiczne i przyjazne środowisku produkty wcale nie są drogie! Zaproszenia ślubne z Kolekcji Belisa to doskonały kompromis pomiędzy najwyższą jakością materiałów i wykonania a korzystną, niewysoką ceną. Udowadniamy, że produkty oparte o zrównoważony design wcale nie muszą być drogie, a dbanie o środowisko naturalne może być naprawdę proste. Jeżeli należycie do par, którym los naszej planety leży na sercu, zapoznajcie się naszymi ekologicznymi modelami.

Obok zaproszeń ślubnych, Kolekcja Belisa to także inne produkty utrzymane w tym samy stylu. W naszej ofercie znajdziecie też bileciki w różnych rozmiarach, karty menu, numery stolików, przypinki, pudełka na ciasta i prezenty dla gości, karteczki z powiadomieniami o weselu typu ‘save the date’, winietki i zawieszki. Wszystkie wykonane z najwyższej jakości materiałów, o wyjątkowym designie i niepowtarzalnej estetyce. Kupując na naszej stronie internetowej nie musicie martwić się dostawą - gwarantujemy terminową realizację zleceń i zapewniamy, że zamówienie dotrze do Was na czas!

zaproszenia ślubne - kolekcja belisa

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć