Zaproszenia ślubne - Kolekcja Bueno

Kolekcja Bueno jest wyjątkowa ze względu na prostotę i efektowny humor. Wykorzystuje formę prostego rysunku, łączącego romantyczne przesłanie z zabawną treścią. Rysunek towarzyszy ludzkości od zawsze. Od najdawniejszych czasów służy do wyrażania emocji oraz przekazywania ważnych informacji. Jest formą artystycznej ekspresji, często wykorzystywaną przez komików. Zaproszenia ślubne utrzymane w tym stylu to idealna propozycja dla par, które podniosłą atmosferę uroczystości zaślubin chcą wzbogacić także szczyptą humoru w dobrym stylu. Dodatki te mają charakter uniwersalny, dzięki czemu pasują do każdego motywu przewodniego.

Rodzaje zaproszeń ślubnych w kolekcji Bueno

Kolekcja Bueno to zestaw papeterii ślubnej, którego głównym elementem jest rysunkowa para zakochanych w weselnych strojach. W zależności od wybranego wzoru para jest otoczona małymi serduszkami bądź też towarzyszy jej jedno duże serce lub dwa mniejsze – mające się ku sobie. Uwagę zwraca bardzo elegancka kolorystyka – dominuje biel, szkic wykonany jest czernią, a serduszka są żywoczerwone. Kolekcja obejmuje zaproszenia ślubne i wszystkie dodatki – winietki, zawieszki na weselne napoje, plakietki dla rodziny, ozdobne opakowania na drobne upominki dla gości, wręczane w ramach podziękowań, plany stołów i menu czy pudełko na koperty z życzeniami dla młodej pary.

Realizujemy również Państwa indywidualne projekty, ponieważ wiemy, jak bardzo wyjątkową chwilą jest ceremonia zaślubin. Przed podjęciem ostatecznej decyzji można zamówić pakiet próbny, zawierający wybrane artykuły z danej kolekcji. Dzięki temu będą mogli Państwo zobaczyć na żywo nasze produkty przed złożeniem zamówienia.

kolekcja bueno zaproszenia ślubne