Zaproszenia ślubne - Kolekcja Delfina

Barwy morza i ziemi – niebieskie, zielone, szare, czerwone, purpurowe i wrzosowo-liliowe odcienie – są najbardziej pierwotne i tym samym kojarzą się z tym, co trwałe, podlegające cyklicznym zmianom, ale jednak nieśmiertelne. Zupełnie tak, jak miłość, która podlegając ewolucji, pozostaje na wieki. Połączenie barw żywiołów ze złotem – kolorem od zawsze towarzyszącym uroczystości zaślubin – daje niesamowity efekt, który oczaruje nie tylko młodą parę, ale również zaproszonych gości. Papeteria ślubna tego rodzaju będzie idealnym dopełnieniem takich stylów, jak greenery, boho czy z elementami DIY.

Rodzaje zaproszeń ślubnych w kolekcji Delfina

Kolekcja Delfina to papeteria ślubna utrzymana w kolorach morza i ziemi. Zaproszenia i inne artykuły utrzymane są w mocnych odcieniach zieleni, niebieskiego, szarości, czerwieni, fioletu i wrzosu. Kolor jest cieniowany. Elementem centralnym zaproszeń jest złota, papierowa owijka, na której znajduje się również złoty, lakowy stempel, dodający powagi i dostojności. Kolekcja oprócz zaproszeń ślubnych obejmuje wszystkie niezbędne artykuły weselne, takie jak: winietki, przypinki, bileciki, karty z planem stołów i weselnym menu, zawieszki i etykietki na napoje, opakowania na drobne upominki dla gości, stanowiące podziękowanie za przybycie na uroczystość, pudełka na ciasto czy na koperty z życzeniami dla młodej pary.

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie, ponieważ chcemy, aby nasze wyroby mogły w pełni uświetnić jedną z najważniejszych ceremonii w życiu, dlatego realizujemy także indywidualne projekty. Przed podjęciem ostatecznej decyzji zachęcamy do zamówienia pakietu próbnego, zawierającego wybrane artykuły z danej kolekcji. W ten sposób będą Państwo mogli ocenić na żywo jakość naszych prac.

zaproszenia ślubne z kolekcji delfina