Zaproszenia ślubne - Kolekcja Kalia

Kalia to symbol młodości, trwałości, czystości i kruchego piękna. Delikatny kwiat, który idealnie się wpisuje w żywo zielony styl greenery, który w modzie ślubnej od dłuższego już czasu odgrywa istotną rolę ze względu na swą uniwersalność i elegancję. W roku 2017 greenery został uznany za kolor sezonu. Styl ten charakteryzuje się naturalnymi, soczyście zielonymi dodatkami, połączonymi z delikatnymi, najczęściej białymi, kwiatami. Świetnie współgra ze stylem rustykalnym, boho i elementami DIY. Papeteria ślubna powinna nawiązywać do motywu przewodniego ceremonii i wesela. Wręczając gościom zaproszenia w określonym stylu, można liczyć na to, że i oni dopasują swoje kreacje do aranżacji wymarzonej przez Państwa Młodych i w ten sposób uświetnią tę chwilę nie tylko swoją obecnością, ale również estetyką.

Aktywne filtry

Rodzaje zaproszeń ślubnych w kolekcji Kalia

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją ślubnych bibelotów z motywem cantedeskii. Oferujemy papeterię – zaproszenia, winietki, zawieszki na alkohol, pudełeczka na drobne prezenty dla gości, plany stołów, weselne menu i pudełka na koperty z życzeniami dla młodej pary – w modnym stylu greenery. Idealnym uzupełnieniem elementów zielonych na zaproszeniach ślubnych i dodatkach są różnokolorowe kalie. Proponujemy zarówno papeterię z delikatnym motywem kwiatowym, jak i modele, w których kwiaty mają charakter dominujący. Do wyboru modne koperty eco oraz tradycyjne – białe, pełne wytwornej elegancji.

Realizujemy także indywidualne projekty pary młodej, ponieważ chcemy, aby uroczystość zaślubin była spełnieniem Państwa marzeń. Przed dokonaniem ostatecznego wyboru zachęcamy do zamówienia próbnego zestawu wybranych artykułów.

zaproszenia ślubne kolekcja kalia

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć