Zaproszenia ślubne - Kolekcja Kalia

Kalia to symbol młodości, trwałości, czystości i kruchego piękna. Delikatny kwiat, który idealnie się wpisuje w żywo zielony styl greenery, który w modzie ślubnej od dłuższego już czasu odgrywa istotną rolę ze względu na swą uniwersalność i elegancję. W roku 2017 greenery został uznany za kolor sezonu. Styl ten charakteryzuje się naturalnymi, soczyście zielonymi dodatkami, połączonymi z delikatnymi, najczęściej białymi, kwiatami. Świetnie współgra ze stylem rustykalnym, boho i elementami DIY. Papeteria ślubna powinna nawiązywać do motywu przewodniego ceremonii i wesela. Wręczając gościom zaproszenia w określonym stylu, można liczyć na to, że i oni dopasują swoje kreacje do aranżacji wymarzonej przez Państwa Młodych i w ten sposób uświetnią tę chwilę nie tylko swoją obecnością, ale również estetyką.

Zaproszenia ślubne w klasycznej odsłonie

Ślub i wesele to bardzo ważny i szczególny dla przyszłych Par Młodych dzień ślubu, po którym następuje huczna impreza weselna. Wszystko należy dopiąć na ostatni guzik, każdy szczegół jest istotny i nie można pozwolić sobie nawet na najdrobniejszy błąd, który będzie rzutował na całą uroczystość.

Okres planowania i organizowania wesela jest bardzo emocjonujący i opiewa w przeróżne, niespodziewane sytuacje, których przyszli Małżonkowie nie zawsze przewidzieć. Jednym z pierwszych kroków, jaki należy podjąć, aby ślub i wesele nie zakończyły się fiaskiem, to wybór odpowiednich zaproszeń ślubnych. Tutaj należy przede wszystkim zastanowić się, jakie wybrać motyw przewodni, ponieważ w tej stylistyce powinien być utrzymany ton wesela i ślubu.

Zaproszenia ślubne z kalią doskonale będą nadawać się w przypadku Par Młodych, które nie są zdecydowane co do formy przewodniej organizowanego wesela. Kalia to przepiękny kwiat, który symbolizuje delikatność, subtelność, czystość i piękno. Tak, jak w przypadku nowej drogi życia Małżonków, symbolika tego kwiatu odda namiętność i miłość dwojga kochających się osób.

Zaproszenia ślubne, na których będzie uwieczniony kwiat kalii, będą pasowały praktycznie do każdego stylu organizowane przyjęcia weselnego. Z jednej strony może to być tradycyjna atmosfera w charakterze retro czy wiejskimi klimatami rustykalnymi. Z drugiej strony można postawić na nieco bardziej bujną fantazję i pomieszać wiele kolorów, uzyskują tym samym bardzo ciekawy efekt stylów boho czy glamour.

Papeteria ślubna powinna nawiązywać do motywu przewodniego wesela, a wszelkiego rodzaju kwiaty, liście czy łodygi drzew będą umacniały charakter tego jakże podniosłego wydarzenia. Na stronie internetowej Amelia-Wedding można znaleźć wyjątkowe i bardzo eleganckie zaproszenia ślubne z kolekcji Kalia, które oprócz tego wyjątkowego kwiatu mogą zawierać również inne dodatki florystyczne. Wszystko jest utrzymane w przyjemnym i oryginalnym tonie. Wszystkie zaproszenia ślubne z naszej kolekcji mogą być personalizowane wg indywidualnych wymagań Klienta.

Rodzaje zaproszeń ślubnych w kolekcji Kalia

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją ślubnych bibelotów z motywem cantedeskii. Oferujemy papeterię – zaproszenia, winietki, zawieszki na alkohol, pudełeczka na drobne prezenty dla gości, plany stołów, weselne menu i pudełka na koperty z życzeniami dla młodej pary – w modnym stylu greenery. Idealnym uzupełnieniem elementów zielonych na zaproszeniach ślubnych i dodatkach są różnokolorowe kalie. Proponujemy zarówno papeterię z delikatnym motywem kwiatowym, jak i modele, w których kwiaty mają charakter dominujący. Do wyboru modne koperty eco oraz tradycyjne – białe, pełne wytwornej elegancji.

Realizujemy także indywidualne projekty pary młodej, ponieważ chcemy, aby uroczystość zaślubin była spełnieniem Państwa marzeń. Przed dokonaniem ostatecznego wyboru zachęcamy do zamówienia próbnego zestawu wybranych artykułów.

zaproszenia ślubne kolekcja kalia