Zaproszenia ślubne - Kolekcja Kamira

Złoto od zawsze towarzyszy ceremonii zaślubin, jest z nią związane wielowiekową tradycją. To symbol bogactwa, obfitości oraz nadziei na to, że wspólne życie będzie spełnieniem wzajemnych oczekiwań i przyniesie wszystko to, co najlepsze. Połączenie złotego, lustrzanego papieru z modną czerwienią i delikatnym motywem roślinnym daje niesamowity efekt elegancji i wytworności. Papeteria ślubna tego rodzaju jest doskonałym dodatkiem. Ze względu na swoje wyraziste, zdecydowane barwy będzie idealnym dopełnieniem uroczystości ślubnych odbywających się w miesiącach letnich i jesiennych.

Rodzaje zaproszeń ślubnych w kolekcji Kamira

Kolekcja Kamira to eleganckie zaproszenia ślubne, dopracowane w każdym szczególe, w pełni spersonalizowane. Tym, co wyróżnia je spośród innych propozycji, jest złoty, lustrzany papier, który idealnie się komponuje z mocną czerwienią. Delikatny roślinny wzór jest nawiązaniem do ponadczasowego stylu greenery. Kolekcja Kamira obejmuje wszystkie niezbędne elementy ślubnej papeterii: winietki, przypinki, karty z planem stołów i weselnym menu, zawieszki i etykietki na napoje, opakowania na drobne upominki dla gości, stanowiące podziękowanie za przybycie na uroczystość, pudełka na ciasto czy na koperty z życzeniami dla młodej pary.

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie – wiemy, że ślub to wyjątkowa chwila i chcemy, aby nasze produkty w jak największym stopniu przyczyniły się do jej uświetnienia. Dlatego realizujemy również indywidualne projekty młodej pary. Aby ocenić jakość naszych prac na żywo, zachęcamy do zamówienia pakietu próbnego, w którym znajdą Państwo wybrane artykuły z danej kolekcji, wykonane tą samą techniką co zamówienie docelowe.

zaproszenia ślubne z kolekcji kamira