Zaproszenia ślubne - Kolekcja Karmelowe

Dodatki rustykalne od wielu już sezonów są bardzo popularne w modzie ślubnej. Odcień karmelu kojarzony jest z ciepłem, stałością, bezpieczeństwem, spokojem i pewnością. Idealnym uzupełnieniem takiego wystroju są motywy kwiatowe oraz roślinne, charakterystyczne dla greenery – stylu weselnego roku 2017. Elegancka papeteria ślubna jest bardzo ważnym elementem wystroju. Powinna być dopasowana, łącznie z zaproszeniami, do motywu przewodniego i wybranej kolorystyki. Dlatego, aby osiągnąć najlepszy efekt, należy dużo wcześniej przemyśleć koncepcję ślubu i wesela.

Rodzaje zaproszeń ślubnych w kolekcji Karmelowe

Kolekcja Karmelowe obejmuje rustykalne zaproszenia ślubne oraz utrzymane w tym samym stylu niezbędne dodatki weselne: winietki, bileciki, przypinki dla rodziny, zawieszki na ślubny alkohol, ozdobne karty z planami stołów oraz menu, opakowania na drobne upominki dla gości, pudełka na ciasto oraz na koperty z życzeniami dla młodej pary. Prezentowana papeteria ślubna jest w kolorze karmelowym, towarzyszy mu motyw kwiatowy (w tym bardzo modne czerwone piwonie) bądź roślinny – w zależności od wybranego modelu. Wzór z zielonymi liśćmi idealnie wpisuje się w styl greenery, który często jest łączony z wystrojem rustykalnym, natomiast zaproszenia i pozostałe dodatki ozdobione kwiatami mogą być elementem m.in. wystroju boho.

Proponowana przez nas papeteria jest w pełni spersonalizowana. Jesteśmy otwarci na sugestie i realizujemy również indywidualne projekty. Przed podjęciem ostatecznej decyzji zachęcamy do zamówienia zestawu próbnego wybranych artykułów z danej kolekcji. Dzięki temu będą Państwo mogli ocenić na żywo jakość naszych prac przed złożeniem zamówienia.

kolekcja karmelowe - zaproszenia ślubne