Zaproszenia ślubne - Kolekcja Klaris

Ślub to niezwykle podniosła i uroczysta ceremonia. Wyjątkowość tego wydarzenia podkreślają eleganckie stroje młodej pary i zaproszonych gości oraz wystrój kościoła, urzędu stanu cywilnego i weselnej sali. Jego tradycyjnymi elementami są kwiaty, delikatne koronki, kokardki oraz błyszczące cyrkonie. Papeteria ślubna utrzymana w tym stylu jest doskonałym dopełnieniem weselnych dekoracji. Modnym ostatnio trendem w weselnych motywach przewodnich jest łączenie ze sobą kontrastujących, intensywnych barw. Takie rozwiązanie zastosowaliśmy również w kolekcji Klaris, która idealnie się wpisuje w styl nowoczesnych przyjęć weselnych.

Rodzaje zaproszeń ślubnych w kolekcji Klaris

Kolekcja Klaris to elegancka papeteria ślubna w nowoczesnym stylu, ozdobiona delikatną koronką i kokardką z błyszczącą cyrkonią. W zależności od wybranego wzoru kokarda może być dopasowana kolorystycznie do koronki bądź zestawiona z nią na zasadzie kontrastu. Proponujemy m.in. takie zestawienia, jak: fiolet z soczystą, limonkową zielenią, brąz z amarantem, czerń z czerwienią czy biel z jasnym różem. Chcemy jak najbardziej wpisać się w Państwa marzenia ślubne, dlatego jesteśmy otwarci na sugestię i realizujemy indywidualne projekty naszych klientów.

Kolekcja obejmuje zaproszenia ślubne oraz niezbędne elementy dodatkowe, np. winietki, ozdobne karty z numerami stołów i menu, pudełeczka na drobne upominki dla gości, przypinki, bileciki, zawieszki na weselne napoje, pudełka na ciasto oraz na koperty z życzeniami dla młodej pary. Zachęcamy do zamówienia pakietu próbnego artykułów z wybranej kolekcji. Dzięki temu będą Państwo mogli na żywo ocenić jakość naszych prac przed złożeniem zamówienia.

zaproszenia ślubne z kolekcji klaris