Zaproszenia ślubne - Kolekcja Kraft

Rustykalne motywy i papier ekologiczny pięknie komponują się z odcieniami kremowymi i karmelowymi. Dobrze współgrają również z intensywnymi barwami, np. modnymi w bieżącym sezonie odcieniami czerwieni i fuksji, a także z fioletem czy wrzosem. Kontrastujące z ekologicznym papierem burgund i leśna zieleń będą wyrazistym elementem, kształtującym charakter zaproszeń ślubnych oraz pozostałych dodatków weselnych. Połączenie papieru ekologicznego, ciekawej formy, a także motywów kwiatowych sprawi, ze zaproszenia będą bardzo oryginalne i podkreślą naturalny charakter ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego.

Rodzaje zaproszeń ślubnych w kolekcji Kraft

Kolekcja Kraft to eleganckie zaproszenia, dopracowane w każdym szczególe, w pełni spersonalizowane. Proponujemy wzór w kolorze brzoskwiniowym z delikatnym motywem kwiatowym, ułożonym z róż i piwonii. Bardzo ważnym elementem zaproszenia jest efektowne etui w kolorze ciemnego złota z kieszonką na bilecik, na którym mogą się znaleźć informacje dotyczące oczekiwanych prezentów bądź inne ważne wiadomości czy też znaczący dla młodej pary wiersz lub cytat. W tym samym stylu możemy wykonać dla Państwa pozostałe elementy papeterii ślubnej: winietki, karty z planem stołów i weselnym menu, zawieszki i etykietki na napoje, opakowania na drobne upominki dla gości, stanowiące podziękowanie za przybycie na uroczystość, pudełka na ciasto czy na koperty z życzeniami dla młodej pary.

Chcemy, aby nasze produkty jak najbardziej uświetniły Państwa uroczystość, dlatego też jesteśmy otwarci na sugestie i realizujemy również indywidualne projekty. Przed podjęciem ostatecznej decyzji zachęcamy do zamówienia pakietu próbnego naszych prac, w którym znajdują się wybrane artykuły z danej kolekcji, wykonane tą samą techniką co papeteria ślubna.

Kolekcja Mokate