Zaproszenia ślubne - Kolekcja Lotaro

Kwiaty są istotnym elementem ślubnego wystroju. Znajdują się nie tylko w bukiecie panny młodej, ale również ozdabiają weselną salę. Są także popularnym motywem na zaproszeniach. Delikatne motywy kwiatowe idealnie komponują się z bielą i odcieniami kremowymi oraz złotymi i srebrnymi dodatkami. Papeteria ślubna powinna być dopasowana stylistycznie i kolorystycznie do motywu przewodniego ceremonii i przyjęcia weselnego. Dlatego też, aby uzyskać jak najlepszy efekt, koncepcję wesela należy przemyśleć dużo wcześniej.

Rodzaje zaproszeń ślubnych w kolekcji Lotaro

Kolekcja Lotaro to eleganckie zaproszenia, dopracowane w każdym szczególe, w pełni spersonalizowane. Proponujemy wzór w kolorze białym z niebieską hortensją. Zaproszenie jest składane do formatu 10,5×14,5 cm i zamykane ozdobną owijką z białą tasiemką rypsową oraz wyzłoconymi imionami Państwa Młodych. Forma jest bardzo elegancka i jednocześnie delikatna. W tym samym stylu możemy wykonać pozostałe niezbędne elementy ślubnej papeterii: winietki, karty z planem stołów i weselnym menu, zawieszki i etykietki na napoje, opakowania na drobne upominki dla gości, stanowiące podziękowanie za przybycie na uroczystość, pudełka na ciasto czy na koperty z życzeniami dla młodej pary.

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i realizujemy indywidualne projekty, ponieważ chcemy, aby uroczystość ślubu była dla każdej młodej pary jak najbardziej wyjątkową chwilą i aby nasze produkty mogły się do tego w znaczącym stopniu przyczynić. Przed podjęciem ostatecznej decyzji zachęcamy do zamówienia pakietu próbnego naszych prac, w którym znajdują się wybrane artykuły z danej kolekcji, wykonane tą samą techniką co papeteria ślubna.

zaproszenia ślubne - kolekcja lotaro