Zaproszenia ślubne - Kolekcja Madras

Kolory tradycyjnie związane z ceremonią ślubną i weselem to biel oraz odcienie kremowe z dodatkami srebra i złota. W najnowszych trendach odchodzi się od tego zwyczaju, w związku z czym motywami przewodnimi stają się intensywne barwy – w tym sezonie króluje czerwień i fuksja. Dzięki tym zmianom wystrój weselny staje się zdecydowanie bardziej urozmaicony, a co za tym idzie – ciekawszy. Czarne ornamenty na zaproszeniach ślubnych również coraz częściej są zastępowane przez elementy kolorowe. Bogata kolorystyka pasuje m.in. do stylu boho, na który decyduje się w ostatnich czasach coraz więcej młodych par, czy modnego greenery.

Rodzaje zaproszeń ślubnych w kolekcji Madras

Kolekcja Madras to bogato zdobiona papeteria ślubna z dużą ilością kolorowych ornamentów, tworzących ciekawy, wyrazisty wzór. Oferujemy zaproszenia wiązane na kokardę w kolorze takim samym jak zdobienia oraz zestaw artykułów dodatkowych: winietki, zawieszki na weselny alkohol, przypinki dla rodziny, pudełeczka na drobne upominki dla gości oraz większe pudełka na ciasto, ozdobny karton na koperty z życzeniami dla młodej pary, plany stołów, menu czy bileciki. Nasza oferta obejmuje zaproszenia ślubne i inne elementy ślubnej papeterii w bogatej kolorystyce, m.in. w odcieniach czerwieni, granatu, limonki, fuksji, brązu, srebra, złota, czerni, wrzosu czy liliowym.

Jesteśmy otwarci na sugestie i realizujemy indywidualne projekty Państwa Młodych. Zaproszenia ślubne są w pełni spersonalizowane. Przed dokonaniem ostatecznego wyboru zachęcamy do zamówienia pakietu próbnego artykułów z tej kolekcji. Zestaw zawiera przykładowe elementy z wybranym motywem, drukowane tą samą techniką, co produkty docelowe.

zaproszenia ślubne w kolekcji madras