Zaproszenia ślubne - Kolekcja Moreno

Blask złota i diamentów jest charakterystyczny dla uroczystości ślubnych i weselnych. Papeteria weselna z cyrkonią stanowi doskonały dodatek do tego wyjątkowego dnia. Idealnie wpisuje się zarówno w wystrój nowoczesny, jak i stylizowany na minione okresy. Podkreśli elegancję Państwa Młodych i sprawi, że goście również poczują się tego dnia wyjątkowo wyróżnieni. Czarny ornament ze świecącą cyrkonią świetnie się prezentuje na białym i kremowym papierze. Zaproszenia i dodatki utrzymane w tym stylu będą pasować do różnych motywów przewodnich.

Rodzaje zaproszeń ślubnych w kolekcji Moreno

Kolekcja Moreno to zestawy papeterii ślubnych, utrzymanych w eleganckim i podniosłym stylu, z pełną personalizacją. Blask cyrkonii doskonale się prezentuje na czarny, eleganckim ornamencie z delikatnym motywem kwiatowym. Zaproszenia z tej kolekcji dodatkowo są ozdobione owijkami w różnych odcieniach, m.in. złotym, perłowym, granatowym, fioletowym, szarym, brązowym. Kolor owijki można dopasować do motywu przewodniego wesela. Aby jak najlepiej zrealizować Państwa ślubne marzenia, jesteśmy otwarci na sugestie, realizujemy również indywidualne projekty. Zestawy papeterii ślubnej oprócz zaproszeń zawierają także niezbędne dodatki, takie jak winietki, plany stołów, menu, ozdobne pudełeczka na drobne upominki dla gości, wręczane w ramach podziękowania za przybycie na uroczystość, większe pudełka na ciasto, a także na koperty z życzeniami dla młodej pary, bileciki, wizytówki, zawieszki na weselne napoje.

Zachęcamy do zamówienia zestawu próbnego, zawierającego wybrane artykuły z danej kolekcji, wykonane tą samą techniką druku co produkty docelowe.

kolekcja moreno - zaproszenia ślubne