Zaproszenia ślubne - Kolekcja Owoce Leśne

Zaproszenia ślubne z Kolekcji Owoce Leśne to skrupulatnie wyselekcjonowana kolekcja najwyższej jakości, oryginalnych produktów. Każdy z nich to miniaturowe dzieło sztuki przedstawiające różnorodne motywy kwiatowe. Ręcznie malowane gałązki z darami lasu to piękny motyw na powiadomienia o weselu. Niepowtarzalne kompozycje kwiatowe w różnych kolorach przypadną do gustu zwłaszcza tym, którzy lubują się w motywach naturalnych, folklorystycznych i boho. Nadadzą Waszemu Wielkiemu Świętu romantyczny charakter.

Kwiatowe zaproszenia ślubne z kolekcji Owoce Leśne

Zaproszenia ślubne z kolekcji Owoce Leśne to specjalnie dobrana przez nas kolekcja, której zamysłem jest pokazanie niepowtarzalnych, zapierających dech w piersiach folklorystycznych motywów. W tego typu zaproszeniach weselnych postawiliśmy przede wszystkim na żywą kolorystykę przepięknych, odpowiednio wyselekcjonowanych, kwiatów, które są nieodzownym elementem każdej uroczystości ślubnej i weselnej.

Zamówienie zaproszeń ślubnych, odpowiednich i pasujących do każdego przewodniego motywu wesela, nie jest zadaniem prostym. Nasza kolekcja Owoce Leśne przypadnie do gustu każdej przyszłej Parze Młodej, gdyż bardzo dobrze będzie pasowała zarówno do klasycznego stylu retro, gdzie dość często liczy się minimalizm, ale również do nieco bardziej kolorowych i energetycznych imprez weselnych, utrzymanych w nieśmiertelnych motywach folklorystycznych, boho czy rustykalnych.

Nigdzie indziej nie znajdziecie Państwo takich zaproszeń ślubnych, jak u nas. Umiejętnie skomponowaliśmy kartki zaproszeń wykorzystując znane i lubiane motywy kwiatowe. Kolekcja Owoce Leśne to przede wszystkim nieśmiertelne, soczyście czerwone róże, które urozmaicą każde wesele. Z kolei rustykalne motywy z wrzosami w tle nadadzą nieco bardziej wiejskiego, ludowego folkloru.

Oczywiście wychodzimy Państwu naprzeciw i jesteśmy w stanie stworzyć personalizowane zaproszenia ślubne zgodnie z Państwa pomysłem i oczekiwaniami. Takie zaproszenia będą na pewno oryginalne, wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Tylko od Państwa zależy, jakie motywy kwiatowe będą umieszczone na kartce z zaproszeniem ślubnym, my natomiast możemy doradzić w zakresie układu kompozycji, bazując na naszym kilkunastoletnim doświadczeniu.

Oferujemy Państwu również przepiękne akcesoria ślubne, które są utrzymane stylistycznie w myśl kolekcji Owoce Leśne. Z powodzeniem można je wykorzystać na etapie planowania i organizowania przyjęcia weselnego. Papeteria ślubna Amelia-Wedding to również niepowtarzalne, kolorowe i energetyczne  podziękowania dla gości czy winietki na stół. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W każdym momencie jesteśmy skłonni porozmawiać na temat personalizacji zaproszeń weselnych oraz wszelkich innych dodatków papeterii ślubnej.

Zaproszenia ślubne z Kolekcji Owoce Leśne - co jeszcze w naszej ofercie?

Oferowane przez nas ekologiczne i przyjazne środowisku produkty wcale nie są drogie! Zaproszenia ślubne z Kolekcji Owoce Leśne to doskonały kompromis pomiędzy najwyższą jakością materiałów i wykonania a korzystną, niewysoką ceną. Udowadniamy, że produkty oparte o zrównoważony design wcale nie muszą być drogie, a dbanie o środowisko naturalne może być naprawdę proste. Jeżeli należycie do par, którym los naszej planety leży na sercu, zapoznajcie się naszymi ekologicznymi modelami.

Obok zaproszeń ślubnych, Kolekcja Owoce Leśne to także inne produkty utrzymane w tym samy stylu. W naszej ofercie znajdziecie też bileciki w różnych rozmiarach, karty menu, numery stolików, przypinki, pudełka na ciasta i prezenty dla gości, karteczki z powiadomieniami o weselu typu ‘save the date’, winietki i zawieszki. Wszystkie wykonane z najwyższej jakości materiałów, o wyjątkowym designie i niepowtarzalnej estetyce. Kupując na naszej stronie internetowej nie musicie martwić się dostawą - gwarantujemy terminową realizację zleceń i zapewniamy, że zamówienie dotrze do Was na czas!

zaproszenia ślubne kolekcja owoce leśne