Zaproszenia ślubne - Kolekcja Presto

Zaproszenia ślubne z Kolekcji Presto to wyjątkowe, niepowtarzalne, awangardowe produkty o rysunkowych grafikach. Jeżeli szukacie wzorów i motywów dalekich od sztampy i konwenansów, te produkty są dla Was! Są mniej formalne od swoich tradycyjnych odpowiedników, zabawniejsze i przyjemniejsze w odbiorze. Nadają całej poważnej i wzniosłej uroczystości lekki charakter. Modele z tej serii wykonane są na papierze ekologicznym z dodatkiem lnu ecru. Są zatem ekologiczne i przyjazne środowisku.

Awangardowe zaproszenia ślubne z kolekcji Presto

Specjalnie dla Państwa poszukujemy nietuzinkowych i awangardowych rozwiązań, którymi można w niebagatelny sposób zaskoczyć gości weselnych. Zaproszenia weselne z kolekcji Presto wychodzą poza znane i utarte ramy stylizacji. Postanowiliśmy poeksperymentować z formą oraz kolorystyką zaproszeń ślubnych i stworzyliśmy specjalnie dla Państwa nową kolekcję Presto, która cechuje się przepięknymi, idealnie dopasowanymi kolorami.

Obecnie posiadamy jeden, wzorcowy przykład zaproszeń ślubnych z kolekcji Presto, który prezentuje nieco awangardową, odrealnioną i pozbawioną sztampy grafikę z Parą Młodą. Zaproszenia weselne z wykonanym przez nas rysunkiem są możliwe do kupienia, ale istnieje również możliwość całkowitej personalizacji stylu Presto. Ideą jest pokazać konkretny motyw, dopasowany kolorystycznie do dowolnego stylu wesela, w postaci przerysowanej, graficznej formy prezentacji. Taka kartka prezentuje się nad wyraz wyjątkowo i będzie z pewnością pasowała do każdego stylu organizowanego wesela, od tradycyjnego retro rozpoczynając, poprzez utarte już schematy boho, wiejskie rustykalne klimaty, po okazałe i pokazane z wysublimowanym przepychem motywy glamour. Wszystko zależy tutaj od wybranego rodzaju grafiki i dopasowania odpowiedniej kolorystyki.

Papeteria ślubna wykorzystana w Państwa przyjęciach weselnych może nabrać zupełnie innego wymiaru. Będzie pasować do tych nieco poważniejszych ślubów i wesel, jak również do nieco bardziej energetycznych i utrzymanych w humorystycznym tonie.

Personalizowane zaproszenia ślubne nie są dla nas nowością. Zaufało nam już bardzo wielu Klientów, którzy są zadowoleni ze współpracy z nami. Zamówienie zaproszeń ślubnych nigdy nie było tak wygodne, a dzięki Amelia-Wedding możecie Państwo również zamówić, utrzymane w tym samym stylu co zaproszenia Presto, oryginalne podziękowania dla gości czy winietki na stół. Oferowana przez nas papeteria ślubna jest bardzo szeroka i zapewniamy, że każdy potencjalny Klient będzie zadowolony ze współpracy z nami.

Kolekcja Presto to nie tylko zaproszenia ślubne

Poszukiwacze alternatywnych zaproszeń ślubnych! Kolekcja Presto jest właśnie dla Was! Odchodzimy od standardów i konwenansów, przenosząc oprawę Waszego Wielkiego Święta do innej, awangardowej rzeczywistości. Jeżeli model z przygotowaną przez nas grafiką odrealnionej, zabawnie przedstawionej i ciekawie narysowanej pary młodej Wam nie odpowiada, nie martwcie się! Jesteśmy w stanie przygotować produkt z wybranym przez Was rysunkiem - gwarantujemy terminową realizację zlecenia i najwyższą jakość jego wykonania.

Obok zaproszeń ślubnych, Kolekcja Presto to także inne produkty utrzymane w tym samy stylu. W naszej ofercie znajdziecie też bileciki w różnych rozmiarach, karty menu, numery stolików, przypinki, pudełka na ciasta i prezenty dla gości, karteczki z powiadomieniami o weselu typu ‘save the date’, winietki i zawieszki. Wszystkie wykonane z najwyższej jakości materiałów, o wyjątkowym designie i niepowtarzalnej estetyce. Kupując na naszej stronie internetowej nie musicie martwić się dostawą - gwarantujemy terminową realizację zleceń i zapewniamy, że zamówienie dotrze do Was na czas!

zaproszenia ślubne kolekcja presto