Zaproszenia ślubne - Kolekcja Rustykalne

Zaproszenia ślubne z naszej Kolekcji Rustykalne to uczta dla oczu miłośników motywów folklorystycznych i kwiatowych. Na produktach, które wchodzą w jej skład, znajdują się kwiaty w różnych kolorach - zielonym, czerwonym, żółtym, różowym, fioletowym, białym, pistacjowym i błękitnym, umieszczone na tle rustykalnego drewna. Dzięki tak dużej różnorodności modeli, wzorów i odcieni, jesteśmy pewni, że wpiszą się one w charakter uroczystości w każdym stylu, a zwłaszcza w stylu wiejskim, folklorystycznym czy boho.

Kolekcja Rustykalna - zaproszenia ślubne najwyższej jakości

Nadruk kwiatów i krzewów na zaproszeniach ślubnych z Kolekcji Rustykalne to idealny element uroczystości w stylu folklorystycznym i romantycznym. Motywy kwiatowe nadadzą powiadomieniom wyjątkowy charakter i zaprezentują gościom styl, w jakim zostanie zorganizowane Wasze Wielkie Święto. Kwiaty w różnych kolorach to nieodłączny element każdego wesela - od lat są jednym z najpopularniejszych motywów, który upodobały sobie zwłaszcza Panny Młode. Do naszych zaproszeń nie trzeba jednak przekonywać Panów Młodych - ich estetyka mówi sama za siebie.

W naszej bogatej i nieustannie poszerzanej ofercie znajdują się produkty, za które ręczymy w stu procentach. Odznaczają się najwyższą jakością wykonania, niepowtarzalną estetyką i wyjątkową trwałością. Będą stanowić pamiątkę weselną dla wszystkich Waszych gości! Doskonale rozumiemy, że każda para i każda uroczystość jest inna, dlatego pozostawiamy naszym Klientom całkowitą dowolność, co do rozmiaru, kształtu, motywu i kolorystyki wybranego przez nich produktu. Nasze zaproszenia ślubne z Kolekcji Rustykalne to strzał w dziesiątkę.

zaproszenia ślubne kolekcja rustykalna