Zaproszenia ślubne - Kolekcja Sorento

Zaproszenia ślubne z Kolekcji Sorento to linia wyjątkowych, najwyższej jakości produktów jednokartkowych wykonanych na sztywnym, gładkim papierze satynowym, przedstawiających piękne kompozycje kwiatowe w różnych kolorach. Bogactwo dostępnych w naszym sklepie internetowym wzorów i motywów czyni ją idealną dla par wymagających, które chcą uciec od sztampy i konwencji, poszukujących rozwiązań wyjątkowych. Produkty wchodzące w jej skład są różnokolorowe i zróżnicowane pod względem prezentowanej kompozycji. Dzięki temu przypadną do gustu parom o różnych upodobaniach i wymaganiach.

Zaproszenia ślubne z Kolekcji Sorento - pastelowe kwiaty najnowszym trendem w branży!

Zaproszenia ślubne z Kolekcji Sorento przypadną do gustu zwłaszcza tym parom, które lubują się w motywach folklorystycznych. Różnokolorowe, pastelowe kompozycje kwiatowe zaprezentowane są na dekoracyjnym papierze z dodatkiem lnu ecru. Są jednocześnie eleganckie i stylowe, ale też swojskie i przyjemne w odbiorze. Produkty te wpisują się w całą serię produktów, które ubarwią Wasz Wielki Dzień - w jej skład wchodzą też bileciki, menu, pudełka na ciasto dla kości czy winietki. W naszej ofercie znajdziecie wszystko, co niezbędne do uświetnienia tak wyjątkowej uroczystości!

Ręcznie wykonane pastelowe kompozycje kwiatowe, wzory i motywy roślinne to jeden z najgorętszych trendów w branży! Produkty z naszej kolekcji, która ten trend reprezentuje, są absolutnie wyjątkowe, oryginalne i powalają pod względem estetycznym. Są gwarancją tego, że zaproszeni przez Was goście nigdy nie zapomną o Waszym Wyjątkowym Święcie! Na naszej stronie znajdziecie modele wykonane z materiałów najwyższej jakości, przyjaznych środowisku, odznaczające się fantastyczną, niepowtarzalną estetyką.

zaproszenia ślubne z kolekcji sorento