Zaproszenia ślubne - Kolekcja z Koronką

Zaproszenia ślubne z naszej Kolekcji z Koronką to uczta dla oczu miłośników bogatych zdobień i dekoracji. Na produktach, które wchodzą w jej skład, znajdują się piękne ręcznie dziergane koronki i cyrkonie w różnych kolorach - zielonym, czerwonym, żółtym, różowym, fioletowym, białym, pistacjowym i błękitnym. Dzięki tak dużej różnorodności modeli, wzorów i odcieni, jesteśmy pewni, że wpiszą się one w charakter uroczystości w każdym stylu, a zwłaszcza w stylu klasycznym, nowoczesnym, folklorystycznym czy boho.

Aktywne filtry

Zaproszenia ślubne z kolekcji z Koronką - najwyższa jakość

Koronki i cyrkonie na zaproszeniach ślubnych z Kolekcji z Koronką to idealny element uroczystości w stylu pałacowym. Szykowne ozdoby nadadzą powiadomieniom wyjątkowy charakter i zaprezentują gościom styl, w jakim zostanie zorganizowane Wasze Wielkie Święto. Cyrkonie w różnych kolorach to nieodłączny element każdego ekstrawaganckiego wesela - od lat są jednym z najpopularniejszych motywów, który upodobały sobie zwłaszcza Panny Młode. Do naszych zaproszeń nie trzeba jednak przekonywać Panów Młodych - ich estetyka mówi sama za siebie.

W naszej bogatej i nieustannie poszerzanej ofercie znajdują się produkty, za którą ręczymy w stu procentach. Odznaczają się najwyższą jakością wykonania, niepowtarzalną estetyką i wyjątkową trwałością. Będą stanowić pamiątkę weselną dla wszystkich Waszych gości! Doskonale rozumiemy, że każda para i każda uroczystość jest inna, dlatego pozostawiamy naszym Klientom całkowitą dowolność, co do rozmiaru, kształtu, motywu i kolorystyki wybranego przez nich produktu. Nasze zaproszenia ślubne z Kolekcji z Koronką to strzał w dziesiątkę.

zaproszenia ślubne z kolekcji z koronką

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć