Zaproszenia ślubne - Kolekcja z Koronką

Zaproszenia ślubne z naszej Kolekcji z Koronką to uczta dla oczu miłośników bogatych zdobień i dekoracji. Na produktach, które wchodzą w jej skład, znajdują się piękne ręcznie dziergane koronki i cyrkonie w różnych kolorach - zielonym, czerwonym, żółtym, różowym, fioletowym, białym, pistacjowym i błękitnym. Dzięki tak dużej różnorodności modeli, wzorów i odcieni, jesteśmy pewni, że wpiszą się one w charakter uroczystości w każdym stylu, a zwłaszcza w stylu klasycznym, nowoczesnym, folklorystycznym czy boho.

Koronkowe zaproszenia ślubne dobre na każdą uroczystość weselną

Nasze koronkowe zaproszenia ślubne to niepowtarzalna kolekcja, która cechuje się niespotykaną nigdzie indziej elegancją i charakterem. Zamówienie zaproszeń ślubnych będzie doskonałą okazją, aby pokazać przybyłym gościom na tę wyjątkową uroczystość, że są ważnymi osobami i należy im okazać szczególny szacunek. Koronka na naszych zaproszeniach weselnych podkreśla wyjątkowość oraz rangę organizowanego ślubu i wesela.

Do zaoferowania mamy bardzo wyjątkowy, wykonany z charakterem zbiór zaproszeń ślubnych z ręcznie wyszywanymi, zapierającymi dech w piersiach koronkami oraz ozdobnymi, przepięknymi i wyrazistymi cekinami. Całość komponuje się naprawdę okazjonalnie i pozwala podkreślić wyjątkowe chwile spędzone razem z rodziną i przyjaciółmi. Proponujemy Państwu niebagatelną i przepiękną koronkę w kolorze białym na tle satynowego papieru dostępnego w różnych odcieniach, między innymi różowym, fioletowym, żółtym, błękitnym. W zależności od wybranej barwy tła koronki oraz motywu graficznego kwiatów i  wyrazistego cekina dostępnego również w różnych kolorach, nasza papeteria ślubna dotycząca kartki zaproszenia będzie pasowała praktycznie do każdego motywu organizowanego ślubu i wesela. Oferowane przez na zaproszenia weselne będą idealnie komponowały się z tradycyjnym klimatem retro, wolnym i niezależnym artyzmem uwydatnionym w stylu boho, ludowym i wiejskim stylem rustykalnym, jak również ekskluzywnym przepychem i manierą glamour. Obiecujemy, że nie będziecie Państwo zawiedzeni naszą kolekcją, która pasuje do każdego ślubu i wesela z uwagi na uniwersalny charakter. Ale to nie wszystko, co mamy Państwu do zaoferowania!

W firmie Amelia-Wedding.pl macie Państwo również możliwość zakupić personalizowane zaproszenia ślubne, które będą tylko i wyłącznie Waszym, niepowtarzalnym i oryginalnym projektem. Oczywiście możemy nadzorować nowo tworzony projekt bazując na naszym kilkunastoletnim doświadczeniu. Dodatkowo mamy również do zaoferowania, utrzymane w tonie kolekcji z Koronką inne akcesoria papeterii ślubnej, takie jak wyjątkowe podziękowania dla gości czy winietki na stół. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zaproszeń weselnych z Koronką.

Zaproszenia ślubne z kolekcji z Koronką - najwyższa jakość

Koronki i cyrkonie na zaproszeniach ślubnych z Kolekcji z Koronką to idealny element uroczystości w stylu pałacowym. Szykowne ozdoby nadadzą powiadomieniom wyjątkowy charakter i zaprezentują gościom styl, w jakim zostanie zorganizowane Wasze Wielkie Święto. Cyrkonie w różnych kolorach to nieodłączny element każdego ekstrawaganckiego wesela - od lat są jednym z najpopularniejszych motywów, który upodobały sobie zwłaszcza Panny Młode. Do naszych zaproszeń nie trzeba jednak przekonywać Panów Młodych - ich estetyka mówi sama za siebie.

W naszej bogatej i nieustannie poszerzanej ofercie znajdują się produkty, za którą ręczymy w stu procentach. Odznaczają się najwyższą jakością wykonania, niepowtarzalną estetyką i wyjątkową trwałością. Będą stanowić pamiątkę weselną dla wszystkich Waszych gości! Doskonale rozumiemy, że każda para i każda uroczystość jest inna, dlatego pozostawiamy naszym Klientom całkowitą dowolność, co do rozmiaru, kształtu, motywu i kolorystyki wybranego przez nich produktu. Nasze zaproszenia ślubne z Kolekcji z Koronką to strzał w dziesiątkę.

zaproszenia ślubne z kolekcji z koronką