Kolekcja zaproszeń ślubnych na szkle z kolekcji Korani

Szklane zaproszenia ślubne to niezwykle innowacyjna i oryginalna forma zaproszenia, które z pewnością zachwyci zapraszanych gości i będzie niepowtarzalną pamiątką waszej uroczystości. Wykonane z najwyższej jakości materiałów zaproszenie w połączeniu z delikatnym nadrukiem kwiatowym w stylu vintage to idealny wybór na ślub nie tylko w stylu rustykalnym czy boho, ale również na klasycznie elegancką uroczystość, bo w końcu kwiaty to nieodzowny element każdego ślubu. Jeśli nie jesteście fanami motywów kwiatowych na zaproszeniach, możliwe są modyfikacje, zapraszamy więc do kontaktu!

Nietypowe zaproszenia ślubne na szkle Korani

Przyszli Oblubieńcy planując ślub i wesele zdają sobie sprawę, jaki ogrom pracy ich czeka. Trzeba zadbać o każdy, nawet najdrobniejszy detal, który musi współgrać z przewodnim motywem imprezy weselnej. Zaproszenia ślubne są jednym z tych dodatków, których na pewno nie można pominąć. Jaki wymiar elegancji miałaby na przykład sytuacja, kiedy dzwonimy do kogoś z rodziny i zapraszamy na ślub? Raz, że taka osoba z pewnością zapomni o tej ważnej dacie, a po drugie, zapraszać należy w sposób oficjalny. Co najwyżej telefonicznie można powiadomić, że takie zaprosiny od przyszłych Państwa Młodych dotrze na wskazany adres gościa weselnego.

Wśród wielu ciekawych, papierowych kompozycji można znaleźć perełkę wśród akcesoriów papeterii ślubnych. Ich styl zmienia się z roku na rok. A co, jeśliby bardziej podkręcić i wręcz wzbudzić nieoczkiwany podziw wśród przyszłych weselników? Odpowiedzią są nowoczesne i bardzo stylowe zaproszenia ślubne na szkle Korani od Amelia-Wedding. Ta przezroczysta tafla wygląda wręcz imponująco, zwłaszcza, jak zostanie wykonany na niej nadruk z tekstem zaproszenia ślubnego oraz motywami kwiatowymi.  Większość z nas pomyśli, że to absurd serwować gościom szkło, które zaraz pęknie. Bez obaw – to bardzo wytrzymały, odporny na zarysowania i działanie warunków atmosferycznych materiał akrylowy.

Zaproszenia ślubne na szkle to ponadczasowy i elegancki desing, który zauroczy wszystkich od pierwszego wejrzenia. Praktycznie nieustannie pojawiają się nowe motywy i dodatki kwiatowe. Te ostatnie mają szczególne znaczenie w organizowaniu ślubu i wesela. Piękne i pachnące kwiaty symbolizują bowiem szczęście i dobrą zabawę. Kojarzą się z cudownymi ciepłymi dniami, które są pełne beztroskich chwil Na pewno zaproszenia ślubne na szkle z takimi różnokolorowymi motywami kwiatowymi będą przyjemne, eleganckie i w zależności od zastosowanych dodatków, bardzo oryginalne.

Kwiatowe zaproszenia ślubne na szkle wprost nawiązują do przepięknych odniesień glamour, boho czy rustykalnych klimatów ludowego folkloru. Zapraszamy na stronę Amelia-Wedding, gdzie znajdziecie Państwo wiele eleganckich kolekcji zaproszeń ślubnych na szkle Korani z cudownymi motywami kwiatowymi. Warto dodać, że zaproszenia ślubne na szkle nie tylko wzbudzą zachwyt wśród gości weselnych, ale również będą stanowić bardzo udany element dekoracyjny każdego domu.

Zaproszenia Ślubne na szkle od Amelia-Wedding.pl

Zaproszenia ślubne na szkle z kolekcji Korani

Nasza oferta zaproszeń ślubnych oraz dodatków jest nieustannie poszerzana, a prace nad nowymi kolekcjami nigdy nie ustają, najnowszym owocem tej pracy jest kolekcja zaproszeń szklanych Korani z pięknymi, kwiatowymi nadrukami bezpośrednio na szkle. Ta innowacyjna technologia nadruku i forma wykonania pozwoli Wam na osiągnięcie niesamowitego efektu i zachwycenie wszystkich zapraszanych gości oryginalnością papeterii ślubnej. Do naszych zaproszeń nie trzeba jednak przekonywać Panów Młodych - ich estetyka mówi sama za siebie!

Niezwykle romantyczne motywy kwiatowe odpowiednie będą na uroczystości zarówno klasycznie eleganckie jak i takie w tematyce rustykalnej czy boho, a dzięki dopasowanym stylistycznie dodatkom na stół weselny, cała papeteria będzie współgrała ze sobą oraz dekoracjami na sali. Wśród oferty z kolekcji Korani znajdziecie pełną gamę produktów od oczywiście zaproszeń ślubnych, po dodatki takie jak pudełka na ciasto, winietki, zawieszki jak i różnorodne podziękowania dla gości, a wśród nich między innymi słoiczki z miodem, butelki na nalewki, świeczki czy czekoladki.