Kwiatowe i botaniczne zaproszenia ślubne z kolekcji Indygo

Kwiatowe i botaniczne zaproszenia ślubne urzekają zarówno swoją prostotą jak i ferią barw. Łaczą w sobie delikatność oraz oryginalność. Jest wiele możliwości łączenia kwiatowych motywów - mogą to być subtelne kwiatowe detale na zaproszeniach i dodatkach ślubnych lub wyraziste kwiatowe bukiety w kontrastowych barwach. Kwiaty mogą być także dobrane ze względu na porę roku, wybrany kolor przewodni lub wg gustu Pary Młodej. Na zaproszeniach ślubnych pięknie komponują się zarówno subtelne róże, dalie i piwonie w pastelowych odcieniach różu jak i bardziej intensywne słoneczniki, jaskry, anemony, nadające papeterii wybranego charakteru. Kwiaty podkreślają także kolorystykę weselnego przyjęcia. Do wyboru są pastelowe barwy oraz te bardziej wyraziste - modne odcienie burgundu, marsali czy fuksji. Oprócz kwiatów można wybrać także zielone detale. Motywy greenery czy botaniczne tworzą niepowtarzalny klimat na przyjęciu weselnym. Mogą to być gałązki eukaliptusa, paproci, ale także bardzo oryginalne oliwki czy zioła.

Zaproszenia ślubne w tajemniczym kolorze indygo

Przyszła Para Młoda, stojąc na ślubnym kobiercu, nie do końca zdaje sobie sprawę z faktu, że to już teraz nastąpiła nowa era ich życia. Zaproszenia ślubne wysłane kilka miesięcy wcześniej są na to namacalnym dowodem. Czy jednak kolorystyka współgra z wszystkimi dodatkami weselnymi? Jaki odcień i jaki przewodni motyw wybrać, by goście weselni byli zadowoleni?

Zaproszenia ślubne w kolorze indygo będą urzekały swoją prostotą i jednocześnie bardzo dobrze współgrają z różnymi motywami, jak kwiaty czy flora i fauna. Indygo, a właściwie błękit indygowy, to odcień, który plasuje się pomiędzy niebieskim a znacznie ciemniejszym granatem. Mało osób wie, że ten kolor zawdzięcza nazwę liściom roślin z rodziny bobowatych, które są powszechnie zwane indygowcami. To wytworny krzew dość luźnym pokroju i bardzo atrakcyjnych, małych, okrągłych kwiatach w kolorze różu oraz ciemnoniebieskiego. Będzie symbolizował tajemniczość i duchowość, a jednocześnie bardzo mocno pobudza wyobraźnię i kreatywność u wielu osób.

Zaproszenia ślubne w kolorze indygo bardzo dobrze sprawdzą się we florystyce weselnej, bowiem pasują do wielu motywów organizowanych uroczystości ślubnych. W połączeniu z pastelowymi i stonowanymi barwami wybijają się na pierwszy plan i potrafią czynić cuda w wizerunku różnych dodatków papeterii ślubnej. Zaproszenia ślubne w mieszance barw indygo i nieco bardziej wyrazistych, jak np. burgund czy fuksja, będą nadawać nieco energetycznego charakteru na organizowanej imprezie weselnej.

Tutaj można uzyskać praktycznie każdy styl, począwszy od stonowane i tradycyjnego retro, poprzez boho, rustykalny na glamour kończąc. Zaproszenia ślubne w kolorze indygo są bardzo tajemnicze i stanowią zapowiedź i jednocześnie zaproszenie do ciekawej i oryginalnej uroczystości weselnej. Na stronie internetowej Amelia-Wedding możecie obejrzeć Państwo wyjątkowe kartki z zaproszeniami w kolorze indygo, które połączyliśmy z nieśmiertelną i ponadczasową ekologiczną zielenią oraz popularnymi motywami kwiatowymi. Do kartek z treścią zaproszeń ślubnych możemy dodać dowolne dodatki wg Państwa uznania, takie jak gałązki eukaliptusa, paproci, ale również bardzo modne i elegancko prezentujące się na zaproszeniach ślubnych zioła i oliwki.

Zaproszenia ślubne z kolekcji Indygo

Kwiatowe i botaniczne zaproszenia ślubne z kolekcji Indygo

Botaniczne zaproszenia z kolekcji Indygo na pewno przypadną do gustu tym Parom Młodym, które poszukują eleganckiego połączenia rustykalnego stylu z motywami kwiatowymi. Do zaproszeń dołączona jest koperta ekologiczna z gustowną wklejką z nadrukiem kwiatowym, nawiązującym do ilustracji na karcie zaproszenia. Modele z tej kolekcji zaproszeń są jednokartkowe, w dużym, oryginalnym formacie A5. Całość przewiązana jest jutowym sznureczkiem z przywieszką z inicjałami Państwa Młodych w kolorze podkreślającym barwę zaproszenia. Do wyboru pozostają także oryginalne dodatki weselne - podziękowania dla Gości w postaci herbatki w szklanych buteleczkach, świeczki i miodki. Uzupełnieniem będą także pudełka na ciasto z motywami kwiatowymi, zawieszki na butelki oraz praktyczne winietki, wskazujące miejsce Gościom.