Kwiatowe, jednokartkowe zaproszenia ślubne z kolekcji Aurum

Kwiatowe zaproszenia i dodatki ślubne będą idealnym uzupełnieniem weselnej bieli. Takie florystyczne motywy mogą stać się inspiracją zarówno w przypadku wyboru koloru jak i motywu przewodniego przyjęcia. Połączenie bieli z kwiatami doda uroczystości elegancji i subtelności, a kompozycje kwiatowe mogą być pomysłowe i nietypowe. Do bieli odpowiedni będzie wybór kwiatów w pastelowych odcieniach i tu ciekawą propozycją są zaproszenia ślubne z piwoniami, frezją czy dalią. Natomiast kontrastowe kompozycje stworzą bukiety z czerwienią, burgundem i zielenią. Do nich dopasowane będą zaproszenia z bordowymi piwoniami i tulipanami, a także botaniczna papeteria ślubna z eukaliptusem. Kwiaty są wspaniałym motywem przyjęcia weselnego. Możecie wybrać te ulubione lub te, które są charakterystyczne dla danego okresu i dopasować do nich kwiatowe zaproszenia ślubne. Biały papier i koperta z florystyczną wklejką będą natomiast wspaniałym uzupełnieniem tego wyboru.

Kwiatowe zaproszenia ślubne z kolekcji Aurum

Kwiatowe zaproszenia ślubneKolekcja Aurum to połączenie białej koperty z kwiatową wklejką z jednokartkową kartą z treścią zaproszenia. Jest to klasyczny i elegancki format, którego najpiękniejszą ozdobą są grafiki akwarelowych kompozycji kwiatowych. Wszystkie modele z tej kolekcji są bardzo delikatne. Do wyboru są zaproszenia z fioletowymi kwiatami frezji z dodatkiem liści eukaliptusa i gipsówki, klasyczne połączenie białych i różowych piwonii z eukaliptusem, czy też kompozycja purpurowej piwonii z tulipanami. Nietuzinkowo wygląda także niebieski bukiet z białymi dodatkami. W tej kolekcji warto przyjrzeć się także podziękowaniom dla Gości. Drobne upominki w postaci buteleczki z herbatą, małe mleczne czekoladki czy zapachowe świeczki z personalizowaną etykietą będą miłym gestem. Na stole weselnym pięknie zaprezentuje się również torebeczka na słodkości dla Gości, do której możecie włożyć słodycze własnego pomysłu. Jeśli natomiast chcielibyście obdarować Gości ciastem weselnym idealnie sprawdzą się pudełka na ciasto dostępne w dwóch formatach. A na stołach swoje miejsce mogą znaleźć praktyczne winietki, menu weselne oraz numery stolików, jeśli planujecie usadzenie Gości przy kilku stołach.

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.